Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinilányok, titeket lázba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok, titeket lázba hozna egy 25 éves izmos, nagy farkú pasi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 01:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Mondtam már bakker, hogy nem vagyok pedo, és nem is magamnak keresek csajt. Meg főként a 18 év felettiektől kérdeztem, te lángész!
2011. jún. 28. 02:23
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

02.00 vagyok... hát mondjuk engem baromira hidegen hagy, hogy valakinek mennyire izmos a teste, pláne az hogy mekkora a farka. Ha valaki ezzel mutatkozna be gyanítom szánalommal tekintenék rá és tovább állnék.

Persze, egy alap vonzalom kell, de ez mindenkinél mást jelent, én pl nem tudnám megmagyarázni, a test és a kisugárzás együttese alakítja ki azt, hogy vonzódom-e valakihez avagy hidegen hagy!

Nekem elsősorban egy lelki társra van szükségem, aki szeret, megért, támogat, mellettem van, segít ha gond van, stb... másodsorban kerülhet szóba a szex, ahol érdekes lehet már a méret, de őszintén szólva egy átlagos mérettel sokszor jobbat lehet alakítani, mint egy naggyal.

2011. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a randiguru vagy mi a fene? am 18felett vagyok :D minden téren...
2011. jún. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nem vagyok randiguru, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy különböző emberek, hogy gondolkodnak és reagálnak különböző kérdésekre... Csupán erről van szó (amúgy pedig, az utolsó információd megosztását nyugodtan megspórolhattad volna, de gratulálok hozzá, és ne feledd: nagy mérethez fel is kell nőni ;)
2011. jún. 28. 02:44
 15/45 A kérdező kommentje:
kedves 21/L: tetszik a hozzáállásod, bízom benne, hogy tényleg így is van, és nem csak leírtad ezeket a szép dolgokat. És régebb is így gondolkodtál, mondjuk amikor 18 voltál, vagy akkor még másak voltak a szempontjaid? Azt még hozzá kell tennem, hogy sztem -és sajnos- még a 21 éves lányok jelentős része még nem elég érett ahhoz, hogy így gondolkodjon , mint te. Az ember lépten-nyomon elszomorító példákkal találkozik...
2011. jún. 28. 02:48
 16/45 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: valszeg igen.

Ami egy kósza fantázián, extrémebb esetben egy dugáson kívül aligha jelent mást.

Úgy értem, a társkeresésnek nem ez a módja, vagy ha számodra ez a két legfontosabb tulajdonság amivel a legjobban leírod magad, az baj. Szerintem.

Bizonyosan van olyan ember akinek párkapcsolat címén nem kell más, csak az, hogy jól megb@sszák, de ő kb. annyit is ér.

2011. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
de ha nem magadat futtatod akkor mi a fenéért kell ilyet megkéretni? hogy utána minden hülye oltson? ilyet nekem eszembe se jut kérdezni mert nem ezzel akarom elsősorban meghódítani a nőket és rég rossz ha csak ezért szeretnek...
2011. jún. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Sztem az emberek így névtelenül , arctalanul felvállalnak olyan véleményeket, amit szemtől-szembe nem mondanának el. Én nem szeretném ezzel a két tulajdonsággal jellemezni magam, de sokszor azt veszem észre, hogy ezek-és ehhez hasonló- tulajdonságok sokat tudnak számítani. És hogy miért jutnak eszembe ilyen hülyeségek: hát a világban sztem vannak fura dolgok, ami miatt megfogalmazódnak az emberben fura kérdések. nekem most épp ez jutott eszembe. Bár lehet, hogy Freud alapján utána kéne néznem, hogy miért is...
2011. jún. 28. 03:00
 19/45 anonim ***** válasza:
65%
A tinikor 18 éves korig tart!Tehát akikre te gondolsz,ők már felnőttek.Ezt azért illene tudni,sztem.
2011. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ebben nagyon tévedsz:

[link]


Mielőtt beszélnél, illene utánanézni ;)

2011. jún. 28. 03:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!