Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinilányok, titeket lázba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok, titeket lázba hozna egy 25 éves izmos, nagy farkú pasi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 01:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Engem lázba hozna szexuálisan, de ez nem egyenlő azzal, hogy bármi is lehetne köztünk, csak esetleg szex kapcsolat. Ezek a tulajdonságok alapján, persze ha jobban megismerném az illetőt, és jó kijönnénk egymással, akkor már semmi akadálya nem lenne egy párkapcsolatnak sem.

14/L

2011. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Gondolom kamasz korodban nem igen voltál népszerű, erre szarrá cuccoztad magad és azt hiszed, hogy majd most az összes csaj a lábaid előtt fog heverni. Hát nem fognak. Lehet, hogy felszedtél pár undorító, természetellenes, anatómia atlaszba való izmot, de belül ugyanaz a puhap*cs maradtál.

Az meg, hogy a farkad méretével kérkedsz még szánalmasabb, mint az izmos jelző kihangsúlyozása.

2011. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
En 17 vok. Mondjuk, a psiknak illik az izom, de ne olyan nagyon nagyon izomgolyo legyen! :D Mondjuk Amaury Nolasco jehetne, de mar Schwarzenegger annyira nem jonne be, de zert szimpatikus. :)
2011. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

02.35 vagyok. Néhány évvel ezelőtt még talán kicsit kicsapongóbb életet éltem, értem ezalatt az 1-2-3 hónapos kapcsolatokat, amiket most már igyekszek kikerülni és inkább nem összejönni senkivel, amíg nem érzem úgy, hogy abból valami tartós kerekedhetne... Viszont régen sem jöttem össze valakivel csak azért mert jól néz ki, vagy mert a fél város azt mondja, hogy hatalmas méretekkel rendelkezik és jó az ágyban.

Mostmár ha kapcsolatba kezdek, az első 2 hónap biztos, hogy ismerkedéssel telik... Számomra a lelki dolgok összecsiszolódása a fontos és persze közben egymás testét is felfedezzük, de konkrétan szeretkezésre csak akkor kerül sor, ha lelkiekben már minden klappol. Márpedig ha lelkiekben minden klappol, akkor nagyon nem fog érdekelni, hogy az illetőnek 12 centis pénisze van vagy 22, mert a teljesítmény sokkal fontosabb és úgy is meg lehet oldani szinte mindent, hogy mindkettőnknek jó legyen... Ezen felül egy nagyobb mérettel sokkal könnyebb fájdalmat okozni, így ezért sem mondom azt, hogy nálam ez előnyt jelentene!

2011. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Engem igen, bár nem vagyok tinilány!

SP voltam, sziasztok!

2011. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Engem pl naon is zavar a nagy korkülönbség és lehet h csak én gondolom így de engem 16 éves létemre apszolúte nem érdekel a farkad mérete. jah és enegm az sem érdekel h izmos vagy. nekem tökre megfelel egy olyan KOROMBELI fiu aki átlagos testalkattal rendelkezik.

és am is minek neked tini keress magadnak csajt a saját korosztályodból

2011. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Azért kell nekem tini, mert a saját korosztályomból nem találok magamnak csajt, és gondoltam, hogy a tinik között nagyobb sikerem lehetne... De ezek szerint tévedtem...
2011. jún. 28. 22:58
 39/45 anonim ***** válasza:

Lehetne sikered, csak nem mindenkinél.

Ugyanis van olyan tini, aki ezen a feltevéseden, hogy tizenévessen akarsz járni felháborodik, de olyan is van, aki simán összejönne veled. Ez egyén függő.

De az biztos, hogy csak azért, mert izmos vagy, és nagy a farkad nem jönnék össze veled, mert ezek a tulajdonságok egyenlőek a nullával. Ez csak külső.

14/L

2011. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
tizenévessel, bocsi
2011. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!