Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell tudatosan, szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tudatosan, szándékosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Többen írjátok, hogy barát/barátnő találásának a feltétele, hogy az ember tudatosan keresi. Nekem fogalmam sincs, hogyan kell. Eddig csak normális kerékvágásban éltem az életem, tanultam, néha dolgoztam, kikapcsolódtam. Ha valami úton-módon összeismerkedtem valakivel, akkor volt esély arra, hogy legyen belőle párkapcsolat. Igaz, nem is lett sokszor, csak egyszer. Biztos másképp kéne csinálnom valamit, de hogyan? Erőltetettnek érzem a túlzottan szándékos párkeresést, szórakozóhelyen nem is tudok ismerkedni. Valahol szégyellem magam az ilyen helyzetekben, mert olyan, mintha csak nekem lenne égető szükségem valakire, mintha anélkül nem boldogulnék, míg más ki tudja várni a sorát, és lesz párja különösebb erőlködés nélkül.

24f


2011. jún. 26. 09:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Én szégyellem, hogy írjak egy lánynak, hogy "bocsi, rohadt béna vagyok ismerkedésben, nem segítenél?".


Amúgy a tanácsaitokat élőben nagyon is igyekszem megfogadni.

2011. jún. 30. 12:46
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az (is) a baj veled, hogy legyártod szépen a párbeszéd paneleidet, ezért már el sem kezded a dumálást, mert biztos ezt mondja, meg biztos azt lépi.

NE!

Az arcodon fog látszani, hogy te már válaszoltál önmagadnak!

Tarts ki a vágyad és a szándékod mellett és a tekinteted (bármikor bármit mondasz) nyílt legyen, olyan, amin látszik, hogy el is hiszi amit mond.

Amint ez az elszántság és a szándék tükröződik az arckifejezéseden, rögvest nyerő leszel.

Csaj vagyok, tapasztalt, hidd el: NEM A SZAVAK SZÁMÍTANAK!

Az ŐSNŐ bennünk arra vágyik, hogy magabiztos FÉRFIvel találkozzon. Le van szarva a rengeteg civilizációs kéreg rajtunk, a lényeg az ÖSZTÖN marad mindig is.

Az elszánt, talpraesett férfi (vigyázat, NEM NAGYPOFÁJÚ!) mindig is nyerő lesz.

A nők a magabiztosságra vágynak, olyan férfira, akinek neki tudnak dőlni. Ehhez még látványosan kimondottan vállasnak, izmosnak sem kell lenni, sokkal fontosabb a megfontolt, magabiztos viselkedés.

Ha nyílt tekintettel, rezzenéstelen DE ugyanakkor vággyal teli képpel odaállsz egy lány elé és csak annyit mondasz, hogy "tetszel", le lesz nyűgözve, hidd el!

Arra mondjuk figyelj, hogy egyedül legyen, ne legyen senki mellette vagy a közelében, aki előtt kényszeresen elkezdheti játszani a fejét. Ez a mai kor hatása, erről nem tehet, viszont hidd el, benne is ott a NŐ és az ÖSZTÖN, és ez megteszi a magáét!

2011. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

ma 13:32

"Az (is) a baj veled, hogy legyártod szépen a párbeszéd paneleidet, ezért már el sem kezded a dumálást, mert biztos ezt mondja, meg biztos azt lépi."


Ez sajnos tényleg így van, próbálok rajta túllépni.


A többi is elég kifejező, amit írtál. Igyekszem! :)

2011. jún. 30. 14:37
 24/27 anonim ***** válasza:

Azon ne csodálkozz, ha sok nő bambán utazik, megy mindenfele, megfigyeltem, hogy sokan nem szeretjük, ha leszólítanak minket, és így esélyt se akarunk adni az illetőnek. Nem azért, mert nem akar ismerkedni, vagy nem akar párt, de olyan hülyéket fogtam ki életem során, hogy az elképesztő. (ne vedd magadra, itt természetesen nem rád célzom)

Volt olyan, aki azzal jött, hogy jók a csöcseim, egy idősebb férfi azzal nyitott, hogy orrba-szájba khm, ráérek-e, és sokan nem fogták fel, hogy foglalt vagyok, jöttek utánam, volt amelyik a számom is megszerezte. Na, szóval érted, most ezzel nem elriasztani akarlak, csak értsd, hogy sokan miért bújnak magukba. :)

A második hozzászóló vagyok, azok az ötletek amúgy nem jönnek be? Másképp nem nagyon fogsz tudni társat keresni, ha nem erőlteted.

2011. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
16:05 vagyok: mielőtt valaki belém kötne nem úgy öltözöm-viselkedek, ami felhívásnak tűnhetne a férfiak szemében, azonkívül elég nagy darab is vagyok, szóval nem egy átlag ideál.
2011. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"ma 16:05"

De, jók azok az ötletek is, csak amiket a későbbiek írtak, azokra azért reagáltam pozitívabban, mert még nem hallottam őket így. És azt hiszem, azok egy elemibb szinten adnak nekem útmutatást. Persze, fontos az is, hogy elmenjek társaságba, hiszen hol is találkozhatnék lányokkal, de előtte még fejben kell változnom.

2011. jún. 30. 17:37
 27/27 anonim ***** válasza:

"Annyi a lány! De egy igazi lánynak igazi férfi kell!"


Ez nagyon tetszik! Szal vannak lányok( sokan), és igazi lányok, akiknek igazi férfi kell. Sztem mindegyiktek igazi lány, és mindegyiktek igazi pasira vágyik. És általában azért "bújik" magába, mert vagy tényleg valami gondja van, vagy fél a leégéstől, vagy a pasi durvaságától.

2011. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!