Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell tudatosan, szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tudatosan, szándékosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Többen írjátok, hogy barát/barátnő találásának a feltétele, hogy az ember tudatosan keresi. Nekem fogalmam sincs, hogyan kell. Eddig csak normális kerékvágásban éltem az életem, tanultam, néha dolgoztam, kikapcsolódtam. Ha valami úton-módon összeismerkedtem valakivel, akkor volt esély arra, hogy legyen belőle párkapcsolat. Igaz, nem is lett sokszor, csak egyszer. Biztos másképp kéne csinálnom valamit, de hogyan? Erőltetettnek érzem a túlzottan szándékos párkeresést, szórakozóhelyen nem is tudok ismerkedni. Valahol szégyellem magam az ilyen helyzetekben, mert olyan, mintha csak nekem lenne égető szükségem valakire, mintha anélkül nem boldogulnék, míg más ki tudja várni a sorát, és lesz párja különösebb erőlködés nélkül.

24f


2011. jún. 26. 09:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. csak az nyer (egyszer), aki mer.
2011. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Írj neki! Nekem van egy haverom, aki a HÉV megállóban ismert meg egy lányt. Reggelente összefutottak, megkereste iwiw-en (már az önmagában egy csoda, hogy könnyen meg is találta, hisz csak a munkahelyét tudta, meg a keresztnevét, mert hallotta, hogyan szólítja a kollégája). Azt mondta, belebetegedett volna, ha nem jár a végére. Rövid kaland lett belőle, de megérte. Hogy miért csak rövid? mert az, hogy valaki külsőleg megtetszik, az még csak az első, igen aprócska lépés...


Amúgy meg ÖNBIZALOM! 24 évesen fiatalon mindenki vonzó!


A tudatos ismerkedés lényege: legyél nyitott, mint ahogyan itt többen megírták már, érdeklődj a másik iránt minden különösebb szándék nélkül, pusztán a megismerkedés öröméért. Ne latolgasd közben, hogy amit mond magáról, az mennyire illik bele az általad elképzelt nagy ő képébe. S ami még fontos: semmi esetre se tedd át a hangsúlyt magadra - sokan itt bénázzák el: szóba elegyedik velük a másik, aztán máris "el akarják adni" magukat. Nem kell, úgyis mindenki saját magát szereti a legjobban hallgatni. Kérdezz, kérdezz, mosolyogj, figyelj. Menni fog!


Ha meg nem jön össze, barátok még lehettek, előfordulhat, hogy van egy sokkal szimpatikusabb barátnője :D

2011. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Annyira gátlásosak vagytok ti fiatalok, ez nagyon szomorú!

35-40 felett sokkal természetesebben megy minden, az ember észre sem veszi, és már beszélget.

Én egyszer a buszon ettem meg a hamburgert és mellém ült egy kicsit fiatalabb srác, aki jó étvágyat kívánt. Megköszöntem, és megkérdeztem, hogy zavarja-e, hogy eszem. "Nem, csak örömmel látom, ha valaki jóízűen eszik, szakács vagyok".

Aztán ment még vagy 3 megállót és leszállt, egyikőnk sem gondolt semmi folytatásra, csak jó volt beszélgetni egy idegen emberrel.

Sajnos korfüggő ez a dolog, a csajok azt hiszik, hogy idegen emberrel szóbaállni borzalmasan cikis. Nem is tudom, hogy vannak az ilyenek nevelve...


Ha tetszik egy lány, dicsérd meg valamijét, mondd, hogy de szép a bőröd, ezt hol vetted? miről szól?

Persze ötletszerűen, hülyén néz ki, ha az ablakon kinézve mélázol egy kérdésen.


Ezeket biztosan ismered, komolyan mondom, a semminél tényleg jobbak:

[link]

2011. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

jaj de le lettem pontozva.... no mindegy


Szerintem nyugodtan odamehettél volna és megkérdezhetted volna azt hogy nem tudod véletlenül mikorra ér be a vonat x állomásra? Vagy az időt is megkérdezhetted volna, lobogtatva a lemerült telefonodat... a válaszból (+ kommunikációs stílusából) simán levágható hogy akar-e ismerkedni vagy sem!


Ráírni a neten? Hát nem tudom, bár nekem ebben az esetben az jönne le hogy elég bátor pasiról van szó... :))))


Hogy mit írj? Azt találd ki magad! :) Nehogy már mi csajozzunk be helyetted :))))) (amúgyis már elláttak jó ötletekkel)

2011. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Figyi, engem egyszer megszólított egy srác angolul, épp könyvtárból jöttem kifelé, nem tudom már, mit mondott, de a zavaromból meg a válaszból rögtön "levette", hogy magyar vagyok - vagyis úgy tett :D és aztán hosszasan ecsetelte, hogy nemrég jött haza Angliából és hát az öltözködésem alapján teljesen azt hitte, angol vagyok :D Ennyire jó dumát már rég hallottam, így aztán én is közvetlenebbé váltam, s pont egy irányban mentünk, hogy, hogy nem, pont ugyanazzal a villamossal, beszélgettünk 6-8 megállót, ezalatt levette gondolom a hajlandóságomat, hogy én is szimpatikusnak találom-e, felmérte, hogy jellemileg is bejönnék-e neki és megérek-e még több energiát. Végül elköszöntünk, ő leszállt, én utaztam tovább, ő meg gondolom folytatta a "vadászatot" :D Nem volt tolakodó, nem volt kellemetlen, semleges dolgokról beszélgettünk, s nem direkt módon arra tért rá, hogy hozzám vagy hozzád és ha igen, akkor levenném-e 20 perc múlva magamról a ruhát. Azért nem lett belőle semmi, mert nem vagyok annyira bátor és bevállalós.
2011. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

"ma 16:25"


Kedves történet, biztosan jól esett Neked a rövid udvarlás, de összességében ez a srác részéről egy sikertelen próbálkozás volt, nem? :)

Meg azért ahhoz kell szerintem egyfajta beállítottság, hogy valaki rutinosan szólítgasson le lányokat kellő lazasággal, gyors szex céljából. Akiknek az ismerkedéssel gondjuk van (pl. én) nem az a legfőbb bajuk, hogy nem sikerül megfűzni egy csajt se, pedig már sokféle dumát kipróbáltak, hanem alapvetően zárkózottak. Szóval, oké, hogy vannak ilyen tökös srácok, kicsit irigylem őket, de nekem ez nem segít, mivel azt hiszem, teljesen mások a problémáim és a céljaim is. (Nem tudom, érthető-e, talán igen...)

2011. jún. 29. 17:32
 17/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindjárt elsőre egy 21 éves leány írt neked. Válaszolj neki, még csak köntörfalaznod sem kell, mert maga az ismerkedés a téma. Csak kérd meg, hogy segítsen neked.

2011. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Kedves "ma 18:12"!

Köszi, de inkább megmaradnék anoním lúzernek, ezért ebben a témában nem írok privátot. Viszont minden eddigi hozzászólótól, és másoktól is, szívesen fogadok további tanácsokat.

2011. jún. 29. 18:51
 19/27 anonim ***** válasza:

tegnapi 16:25-ös vagyok

Igen, így is felfoghatjuk, ha azt nézzük, hogy a célja a felszedés volt, vagy egy hosszabb kapcsolat. Talán a rutinja miatt azonban az látszott rajta, hogy alapvetően mindent, ami kicsit is pozitív visszajelzésnek tekinthető, ő annak is értékelt. Biztos vagyok benne, hogy úgy szállt le, hogy na ez nem is rossz, ezzel a csajjal már 20 percet is beszélgettünk a kezdeti "kopj le" válaszokhoz képest. Ő ebből bátorságot merített, erőt a további kitartáshoz és nem úgy értékelte magában, hogy "nna, megpróbáltam, nem jött össze, lúzer vagyok, jobb, ha nem is próbálkozom többé, úgysem sikerülhet". Onnan gondolom ezt róla, hogy nem olyan átlagos ismerkedős-szorongós beszélgetés volt, hanem teljesen közvetlen. Mert nem görcsölt rá, és eredménynek vett minden apró pozitív visszajelzést.

De lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett, bár azt gondolom, értettem, amit írtál. :-)

2011. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Fogadsz tanácsot, de MEG nem fogadod, maradsz "anonim lúzer". Ez a baj.
2011. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!