Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg ezt a szituációt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal neten, azóta is majdnem minden nap beszélgetünk, nagyon megkedveltem. Ami fura mert teljesen ellentétei vagyunk egymásnak. Én egy visszafogottabb srác vagyok, még ő nagyon vad, talán pont ez fogott meg benne. A probléma az hogy nagyon messze van, így mind ketten tudjuk hogy ez lehetetlen szituáció, de még is sokat beszélgetünk, és egyre nehezebb nem rá gondolni. Mostanában webcamet is be szokta kapcsolni, és azóta csak még rosszabb, folyton rá gondolok mint érzelmileg mind szexuálisan nagyon kívánom.

Emellett van egy lány aki relatíve itt van a közelbe vele még nem rég ismerkedem, de eddig szimpatikus, tudom hogy max vele lehetne jövőm. De a tiltott gyümölcs sokkal csábítóbb :S Úgy érzem két szék között a pad alá estem.


2011. jún. 25. 16:21
1 2
 1/12 FeketeNapocska válasza:
Nehéz ez az esett...nemtudtok legalább egy randit összehozni ezzel a messziről jött lánnyal?Ha nem akkor felejtsd el őt és ismerkedj a másikkal mert tényleg nem lesz egy se ha a az első lányról fogsz állandóan álmodozni...
2011. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyire van messze az a lány ? Km-ben ? mindenhová el lehet jutni, vonat volán...szóval...de ha külföldi a lány, hááát....nem tudom..
2011. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem meg aztán 1 randi nem oszt szoroz, hát majdnem 300km-re és egyikünk se hisz a távkapcsolatban
2011. jún. 25. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:

hát 300 km az legalább 4-5 óra vonatozás :S:S:S Gondold meg, és nem is olcsó dolog...


De nem értem, miért estél a pad alá, amikor igazából egyik széken sem ültél.....A netes csajt nem is láttad élőben, lehet nem is tetszene, kitudja. De ha ennyire vonz, sztem egy alkalmat megér, hogy találkozzatok. Rá szánsz egy napot, ( mondjuk az sem lenne hülyeség ha félúton találkoznátok :D )beszélgettek, meglátod milyen, és lehet hogy megváltozik mindkettőtök véleménye a távkapcsolatról, ki kell próbálni, meg kell próbálni.


A másik lánnyal kapcsolatban nekem az jön le, hogy talán ő annyira nem is vonz, csak annyi, hogy közel van..


Szóval gondold át, sztem egy próbát megér :)

2011. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is így indult.Több mint 300km választott el minket egymástól. Emailek, msn, találkozások, telefonbeszélgetések. Aztán most ott tartunk hogy együtt élünk és novemberbe kislányunk fog születni.Itt keresett munkát és otthagyott mindent értem. Imádjuk egymást és ő életem nagy szerelme. Soha nem éreztem még ilyet előtte, pedig mi is teljesen ellentétje vagyunk a másiknak. Persze azt nem írtad, hogy hány évesek vagytok, de ha elég idősek vagytok már vágjatok bele nyugodtan, mert így is meg lehet találni az igazit :)
2011. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én még komolyan oda is költöznék ha találnék ott munkát meg lakást :S Kicsit érzem hogy őrültség lenne de nem mint ha sok tartana itt ahol most vagyok.

Én 21 ő 18

2011. jún. 25. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor rajta, próbáld meg!!!! Ha nem nézed meg azt a lányt élőben, sosem fogod megtudni, hogy milyen vele élőben!!

Vágj bele!!!

2011. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatból induló boldog szerelemes terhes vagyok :)

Nyugodtan vágjatok bele, ha mind a ketten úgy gondoljátok. Összejöhet csak sok türelemre lesz szükség, mert sajnos nem egyszerű, de ha már van munka lakás meg minden utána már csak a boldogság jön :) Én sem hittem a távkapcsolatokba, de a szerelem mindig erősebb az embernél :)

2011. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ez az érzés nem kölcsönös, kedvel meg ha közel lennék akkor talán de azért nem hiteget semmivel, egyszerűen én nem tudom kiverni a fejemből.
2011. jún. 25. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
De azért nem hiteget, mert te csak egy "beszélgető partner" vagy neki a neten, vagy mert úgy gondolja, hogy ebből úgy se lehet semmi, mert ilyen messze vagytok egymástól? Egy találkozást megér a dolog és ha te is szimpatikus vagy neki már ő sem fog tudni kiverni a fejéből akármekkora is a távolság.
2011. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!