Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérné a kezed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérné a kezed egy olyan pasi, akinek akkor éppen nincs állása, igent mondanál?

Figyelt kérdés
Miért nem? Kort légyszi!
2011. jún. 24. 12:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy olyan dolog, barátaim, hogy legyünk egymásé csak a jóban de a rosszban nem.Amig jól megy neked, egésséges vagy,van állásod addig jó vagy, vagy akkor már jó vagy, de ha állás nélkül maradsz,akkor ásd el magad.
2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 napietus ***** válasza:

azért a lánykérés nem úgy van, hogy "szia, leszel a feleségem, Józsi vagyok", tehát tudom, hogy eleve egy éhetetlen lúzer, vagy pont most így jött ki a lépés. előbbi esetben természetesen nem, utóbbiban lehet.


különben sem a cash számít, hanem a vagyon ill. potenciál (nem szexuális értelemben), de ezt úgysem érted, arra van kihegyezve az egész, hogy "na, a nőknek csak a pénz számít".


29/N

2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek.. sztem is csak minket akarnak lejáratni :S
2011. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha valaki élhetetlen lúzer akkor eleve nem jutsz el vele a leánykérésig.

12:06-nak szerintem igaza van. Nem egy kapcsolat, házasság ér véget azért, mert a pasi tönkre megy anyagilag. És azért jól jellemzi a nőket ez a mentalitás, hogy minden jó, amig jó, de roszból már nem kérnek. Elég szomorú.

2011. jún. 24. 13:16
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én igent mondtam.

A szitu: összejöttünk, dolgozott, majd 1 hónap múlva kirúgták. 3 hónapig munkanélküli volt, de együtt éltünk. Nem egy lusta fajta, kereste a munkát, csomó önéletrajzot beadott sok helyre. És pont ebben az idöszakban kérte meg a kezem, igen-t mondtam, következö hónapban lett állása:))) azóta a férjem, szóval hivatalossá tettük a jegyességet:)

Semmit nem jelent ha adott idöszakban nincs munkája. Az már igen, ha évek óta nincs, mert az lehetetlen, hogy semmit nem talál. Olyan 1 év a maximum ami elfogadható szerintem.

23/N

2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tehet a dologról és ő is arra törekszik, hogy kapjon munkát, akkor természetesen igent mondanék. De ha csak azért kéri meg a kezem, mert nekem van állásom,neki nincs és mellettem biztosban van, akkor mehet a fenébe.
2011. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha a saját életem nézem, most vagyunk két évesek együtt, s mindketten melózunk. Ha pl jó ne adj isten holnap elvesztené a munkáját, s pont abban az időszakban kérné meg a kezem amikor munkanélkülin van....attól még igent mondanék. 1 mert szeretem, 2. mert támogatnám is a bajban. Persze az alap dolog hogy közben próbálkozzon a melókereséssel, mert 1 fizetésből nem lehet megélni. A férfiak meg amúgyis haamrabb el tudnak helyezkedni, ha nem válogatnak. pl. segédmunkásnak amíg nnics más
2011. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jó, kérdező, hidd csak azt, h igy van.. nem baj.. majd megérsz, és felfogod, h miről beszéltünk..
2011. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha régóta együtt vagyunk, és eddig volt munkája és tudom, hogy ez az állapot csak átmeneti, mert hamarosan fog újra munkát találni, akkor igen. De ha olyan helyzet, hogy nem valószínű, hogy hamarosan újra munkába állhat, akkor inkább későbbre tenném az eljegyzést, amikor már rendeződtek a dolgok.
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!