Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérné a kezed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérné a kezed egy olyan pasi, akinek akkor éppen nincs állása, igent mondanál?

Figyelt kérdés
Miért nem? Kort légyszi!
2011. jún. 24. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem, mert férfi vagyok és magyarországon törvénybeütköző a melegházasság. Amúgy se vagyok homár.


24/F

2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem hinném.. mert ha nincs állása, akkor annak is megvan az oka.. keresnie kell vmit, biztositani az egzisztenciát, nem elég 1 fizu :S 21, l
2011. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha érdek ribi, akkor nemet mondana.
2011. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez azért szerintem kicsit bonyolultabb...

Attól függ hogy mióta vagytok együtt, mert gondolom a házasság csak akkor jöhet szóba ha már együtt éltek!!!

Mert együtt élés nélkül az egész csak színház...

Szóval mióta éltek együtt, miért munkanélküli...

Mert pl. ha az én páromnak nem lenne munkája és nem a saját hibájából persze, hogy igent mondok neki mert nem véletlenül élek vele...

Szóval ha nem éltek együtt akkor inkább azt próbálgassátok gyűrű helyett, mert az sok meglepetést tartogathat... 24/L

2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem ilyen megfontolatlan a párom, ha nem lenne állása, ilyen eszébe sem jutna. De amúgy ha hosszú ideje együtt vagyunk és minden oké, csak azért mert akkor éppen nincs állása, attól még igent mondanék. 24N
2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem érdekribi, de hány olyan kapcsolat van, ahol a nő dolgozik, a pasi meg döglik otthon egész nap..
2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Első: Észlény. Szerintem logikus, hogy nőknek szól a kérdés!

Második: Nem mondtam, hogy nem volt és nem is lesz munkája, viszont lehet, hogy abban az egy hétben kéri meg a kezed, amikor éppen munkanélkül maradt. Szóval ennyit arról, hogy a nőknek nem szzámit a pénz:P

2011. jún. 24. 12:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Na jó, persze, attól függ mennyi ideig döglik otthon és egyáltalán keres közben melót stb. stb. mert egy parazita senkinek sem hiányzik.
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igenis h számit, mert kell keresnie mindkét félnek!! nem értem, h ebben mi a furcsa..
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ok, ha éppen akkor nincs munkaja, az nem gond, ha közben minden erejével azon van h talaljon, és nem otthon ul h majd lesz vmi...........
2011. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!