Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézik le a fiatalokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a fiatalokat, ha szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja rájuk, hogy pedofilok.
2011. jún. 22. 11:30
1 2 3
 11/22 napietus ***** válasza:
ööö...talán azért mondják, mert így van? 13 évesen tleg nem ezzel kéne törődni...én is voltam "szerelmes" anno, azóta tudom, hogy az nem is az, amit akkor éreztem, hiszen még nem is voltam rá elég érett.
2011. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

igen, mert nem érdemes ilyenekkel foglalkozni....


meg azt se értem, hogy a 16 éves aki állandóan a szexről beszél mit akarhat egy 13 évestől... persze biztos bennünk van a hiba, de ti nyugodtan járjatok 16-19 évesekkel aztán ha csak megb.asznak akkor majd sírjatok itt gyakorin :)))

2011. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg, de miért baj a korkülönbség?
2011. jún. 22. 11:40
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki azt a kérdést, hanem az a baj, hogy ilyeneket irkálnak a válaszban. Jó, akkor zárjuk le a kérdést, nem várok több választ.
2011. jún. 22. 11:41
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom azzal, hogy a 13 évesek ismerkednek egymással. Fagyizni mennek, meg plüssmacit adnak egymásnak...ez aranyos.

A gond ott van, mikor azt olvasom, hogy 13 évesen így meg úgy dugnak, meg a "pasijával" mit csináljon stb...Na az gusztustalan. Egy 13 éves legyen még gyerek.

2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj? 13-16 elég nagy korkülönbségnek számít. 13éves lány még egy kislány akármlyen koránérő típús is a 16éves srácc pedig egy kialakulóban lévő férfi, még ha kicsit visszamaradt is.. Ha mondjuk 20-23 lenne, már közel nem olyan nagy szakadék az a 3 év, gondolkozz el ezen egy picit.
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13 éveseknél azért elég viccesen hangzik, amikor ecsetelik a komoly párkapcsolati problémáikat, főleg egy 16+-al kapcsolatban.
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A gyerekszerelem az egészen más...csak a mostani 13 évesek már nagylányok akarnak lenni, meg buliba járni, és átélni a "nagy szerelmet" holott érzelmileg még nincsenek erre készen. :S
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igazad van,én sem értem.. az a bajuk,hogy otthonülő ronda kockák,és csak mások életét tudják kritizálni.. szegény lány.. szerintem tök normális amit érez,és szerintem aranyos :))
2011. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Anyomika ***** válasza:
Hali megértem a helyzeted. Az felnőttek már csak ilyenek hozzá vannak szokva hogy ők sokkal késöbb csókolóztak ölelkeztek le vannak maradva. Ahogy ez a világ halad ha te leszel felnőtt veled is ez lesz,
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!