Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak mi tetszhet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mi tetszhet meg egy pasiban?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 17/F
2011. jún. 20. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

11:22-es!


Szóval te inkább jársz egy bunkó, érzéketlen, emberileg 0 orvossal vagy jogásszal vagy mérnökkel, ahelyett hogy járnál egy kedves, igazi férfi villanyszerelővel vagy asztalossal? Csak a diploma miatt?


Hát elmondom neked hogy a műveltség, meg az intelligencia, és alapvetően a viselkedés egyáltalán nem diploma függvénye. Lehet hogy valaki akinek diplomája van ért valamihez mert végigtanult 5 évet, aztán közben meg máshoz segg hülye, míg egy sima szakmunkás is lehet tájékozott és művelt. Szóval azt kell mondjam, ezzel nagy idiótaságot mondtál..


Ja, és még mielőtt azt hinnéd hogy szakmunkás vagyok és engem sértettél meg, nem, egyetemre járok, szóval diplomás ember lesz belőlem jó esetben. Viszont semmi nem b@sz fel jobban annál ha valaki általánosan többre néz egy diplomást mint egy sima szakmást..

2011. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdéstől bocsi ha elkanyarodtam, de asszem már 5000 ilyesmi kérdés lett megválaszolva..
2011. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Oda is írtam, hogy tanult pasikra, akik nem bunkók.

Ha ilyen nehéz szöveget értelmezni, akkor nehéz lesz megszerezni a diplomát.

Különben meg tisztelem őket, de ez nálam a minimum.

1) legyen keze-lába

2) legyen diplomája

3) ne legyen bunkó


Nem is hinnéd milyen nehéz ilyet találni. itt vagy pl te, és milyen kis hisztis tahó vagy...

2011. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

79 feleségem van :) nem tudom mi jön be rajtam nekik


ARAB SEJK 46/F

2011. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
nekem csak annyi,hogy ne legyen nagyon ronda,lehessen vele beszélgetni,legyen figyelmes és vicces XD
2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hisztis nem vagyok, tahó meg végképp nem. Szöveget értelmezni is tudok hidd el, viszont te felejtsd el hogy ilyen pasit találsz ezekkel a kritériumokkal. Nem azért mondom mert nem léteznek, csak sosem az olyat keresik akik ezt nézik :)


Még mindig nem értem hogy függ össze az hogy valaki tanult és művelt azzal, hogy van-e diplomája. Nem sok olyan egyetemi szak van az országban aminek a diplomája után te tanultabbnak mondhatod magad mint egy egyszerű szakmunkás. Ja oké bocs, tényleg írtad hogy hülye médiaszakosok nem kellenek stb. Valahogy nem látom a logikát abban hogy miért kritérium a diploma, de persze te dolgod. Csak az hogy például egy jogásznak van esélye nálad, egy szakácsnak pedig nincs, úgy hogy még meg sem szólalt egyik sem, szerintem kicsit fura..

2011. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mert 4 éve van olyanom, aki diplomás, finom modora van, jó humora. És életemben összesen egy olyan szakmunkással találkoztam, aki értelmes is. Igaz, neki diplomája ÉS szakmunkás vizsgája van. Valahogy ha úgy érzem, hogy ez a fiú nincs velem egy szinten, arról kiderül, hogy vagy szakmunkás, vagy újságírónak készül. Úgyhogy igen, ez kritérium.
2011. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 fémöszlány válasza:

Nem az ideált kérdezik.de én mutatok valamit. a fiatalok(lányoknál) 85%-ban látnak egy iylen pasit és elélveznek. ( magamat nem sorolnám ide...)


[link]

2011. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

utolsó válaszoló ez hülyeség 15 éves vagyok és én ettől megijednék nem elélveznék...

[link]

na ő már más kérdés...

2011. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 fémöszlány válasza:
én átlagban ezt tapasztaltam.. és nem hülyeség... ez az én tapasztalatom.. a tiéd lehet más... nem tudom a te linkeden lévő srác sem mindenkinek jönbe...
2011. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!