Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nálatok ez bejönne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok ez bejönne?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=e8EXVbMu2GA


kort is írjatok légyszi.


2011. jún. 18. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ez a mex deluxe mekkora átverés, de még mindig van valaki aki beveszi. Azt hiszem az itteni válaszokból is kiderült hogy nem a módszer tarolt hanem az hogy a pasi nem volt ronda.....De hát hitegessük szegény ronda pasikat hogy ha bemagolnak valami leszólítós dumát akkor tuti menni fog.

Komolyan ilyenért valaki kap pénzt hogy a semmit oktatja...Na jó kicsit elfogult vagyok ezzel a mex deluxal-al bocs.

2011. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

nekem külsőre abszulút nem tetszik ez a pasi:D sőt sztem rondácska,de olyan szövege van hogy leállnék,elbeszélgetnék vele,elmennék vele randira is stb!

szóval ez hülyeség amit írtál kedves utolsó:P

2011. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, most jön a fordított pszichológia hogy nekem be sem jön a pasi. Persze biztos vannak kivételek. De az átlag nő az ilyen divatos sportos megjelenésű pasira bukik, ennyi. Legalább is egy olyan csajnál mint a videón egy olyan pasi nem fog semmit elérni, aki nem tartozik ebbe a kategóriába. Nem öltözik divatosan, nem sportos (nagyon vékony/vagy kövér) Komolyan ilyen anti mex deluxe mozgalmat indítani sok lúzer ronda srác összefogna és az ő szövegükkel próbálnának csajozni. Jah a videó nem árulja el azt se hogy hány csajból jött össze ez az egy..
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

figyelj,nem a rondasággal van a baj,mert szerintem az gáz ha egy férfi a hagyományos módon "szép",most akár hiszed akár nem,én nem látok ezekbe a fiúkba semmi férfiasságot!

Esztétikailag tényleg szép egy szépen kidolgozott

test,jól mutat egy plakáton de nem mellettem az ágyban!

Szerintem ez a férfiaknál is így van,megnéznek egy szép lányt,de szeretőnek,társnak egy átlagosabbat képzelnek el maguk mellett..

Szóval nem a rondasággal van a baj,hanem általába a rondaság mellé igénytelenség párosul!és ezt értsd a ruhájára(nem azt mondom divatos legyen!!) és a bőrére,szagára is!

Lehet tizenévesen az ember(első kapcsolataiba)még felelőtlenül csak és kizárólag a külsőt nézi,de ez egy idő után átalakul..

2011. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szóval akinek nem telik divatos farmerra cipőre dzsekire napszemüvegre parfümre, vagy inkább másra költi a pénzét, mert van más érdeklődése is mint a felszínes média diktálta stílusok, akkor az baszhatja? Értem, bocs de nekem nem magyarázod be.

Mondjunk egy példát ott van haverom, tök jó arc srác de csaja még egy se volt mert vagy 130 kiló a srác. Na most ha az odajön ezzel a szar dumával ami a videón van akkor már nyert ügye van? ugye hogy nem, vagy öltözködjön divatosan és már is sikere lesz? nem hiszem.

Vagy ott vagyok én a másik véglet a vasággyal 60 kilómmal és 170 centimmel, elég költenem ruhára és már is megy minden?

Anno néztem ezt a mex deluxeot csak a táborukra valami százezreket kérnek el, hát abból már felöltöztetem magam akkor. Meg akinek van százezer forintja erre a szarra annak van arra is hogy csaja legyen.

2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

te amugy elolvasod amit írok vagy csak úgy zsigerből támadsz??

Pont ezt mondom hogy nema ruha teszi az embert,nem kell a elújjabb divatnak megfelelni,csak legyél igényes!!

Elhiszem hogy a barátod jófej,de most gondolj bele fordított esetben te leállsz egy 130 kilós csajjal? És hozzáteszem,nekem a túlzott elhízás is egyfajta igénytelenség,hiszen a saját testét ne tartja 'karban'(és ehez nem kell izomagynak lenni!!).egyébként meg léteznek olyanok is akik kifejezetten erre buknak ,de mindegy...

Neked se kell jönni ezzel a világvége hangulattal ,és nem érdekel mit hiszel én tartom magam ahoz hogy nem a külső számít!Persze ha így (ilyen lenézéssel)állsz a lányokhoz,elhiszem hogy nincsenek sikerélményeid ,de ezért ne utáld mindegyiket!

Magával ezzel a programmal én se értek egyet(nem lehet megmondani egy embernek mit hogyan csináljon,mert úgy elveszti a hitelességét),meg nem is hallotam ez elött róla..

2011. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát elég sok molett csajnak van jó pasija valamiért.

De nem is ez a lényeg én értem hogy mi nem jövünk be a csajoknak. Én a videóra reagáltam, miszerint az ott elsajátítottakkal bárki leszólíthat egy olyan jó csajt mint a videón. Persze hogy nem ilyen csaj vagy te se állsz le azzal aki túlsúlyos túl vékony estébé.

Azért mindenki próbál a maga módján igényes lenni még ha nem is plázába vásárol hanem kínaiba szerintem.


Akkor elmondom a lényeget megint, ennek a videónak az a lényege hogy megmutassa hogy bármely halandó férfi lény képes egy "szexi csaj számát 1 perc alatt" elkérni.

De ez nem igaz, te se adnád oda valakinek aki nem néz ki úgy ahogy azt te szeretnéd. Pl nem tetszene a kövér pasi mert szerinted igénytelen. Ami persze megint olyan dolog hogy az ilyen pasik esélyt se kapnak arra hogy megismerjék őket.

És akkor jön valami "guru" (ha jól emlékszem így nevezi magát a srác) hogy majd ő megtanítja az embereket, hangsúlyozom az ő szavaival élve "szexi csaj" számának elkérésére.

Én tudom a határaim, tudom milyen csajoknál van esélyem. De ezek azt az álmot árulják hogy egy "szexi" csajjal bárki összejöhet.

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez egy rakás szar. Meg van rendezve az egész. Az, hogy valami gyökér telefonnal vette fel, nem jelent semmit. Az egész arra megy ki, hogy elkeseredett szerencsétleneket húzzanak le ilyen "tanfolyamokon".

Ha az a nagy terved, készülj fel, hogy páran igen határozottan fognak elküldeni a k.rva anyádba.

2011. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Hát biztos tök zavarba jönnék , de ha helyes a pasi akkor megadnám ."


Megint a külsőséges igaz. És mi van, ha az a helyes srác egy pszichopata, aki mondjuk elrabol és elad prostinak, vagy esetleg csak eltereli a figyelmedet, míg más kirabol? Sajnos ez egy mocsok világ, ahol a legrosszabbat kell feltételezni mindekiről.

2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Ez a mex deluxe mekkora átverés, de még mindig van valaki aki beveszi."


Hajaj. Azt ugye tudod, hogy mennyit kér egy háromnapos állítólagos csoda tréningért? Már ezért megérdemelne egy ilyen csajtól egy olyan tökön rúgást, hogy elhányja magát.

2011. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!