Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viselitek el, hogy vannak nálatok szebbek is, akik a barátotoknak inkább bejönne, néha néha talán még meg is néz egyet?

Figyelt kérdés
Mert rendben, hogy velem van, mert engem szeret, de sokkal több jó csaj van, jobbat is kaphatna..
2010. dec. 24. 13:48
1 2
 1/11 sasna ***** válasza:
ezzel addig nincs gond, amig a képedbe nem mondja.. :( vagy az orrod előtt nem bámul meg úgy csajt, h szinte látod rajta, h a szemével vetkőzteti.. brr, de jó, h dobtam a pasimat :)
2010. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez mindig benned lesz.....

nekem is volt ilyen erzesem,mikor ugy kb.13 voltam....de mar majdnem elmult ez az erzes......

csak itt az a gond,h gondolom ez jar sokszor a fejedben,és nagyon rossz:/

2010. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja és most 15vagyok:)

te mennyi vagy?

2010. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sasna ***** válasza:
ha megtalalod az igazit, aki kinövi a " d.gjunk meg minden nőt, mert az jó dolog .. " szindromat, akkor nem lesz ilyen, és te leszel neki a legszebb, legjobb, legokosabb, stb.. hiaba illegetné előtte akárki magát :)
2010. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok, a barátom 20 felett van, szóval nincs ilyen dugjunk meg mindenkit szindrómája, de azért mégis zavar egy kicsit, remélem elmúlik idővel. Köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 24. 14:10
 6/11 sasna ***** válasza:
nem fog, hidd el.. az én pasim még ismerkedett is, amikor csak 2 napra hagytam magára, tengeren, mert mi 1 másik városban voltunk anyuékkal.. aztán egyik este, amikor talalkoztunk, töredelmesen bevallotta, h hat, ő megismerkedett 1 csajjal.. hat ok.. meg h beszélgettek.. de nem sokat, 10 percet.. aztan 2 perc mulva ez a 10 perc 1 órára kerekedett.. ja, és azt is megtudta, h a csajnak nincs pasija.. khm.. sima ismerkedés.. na persze.. :S
2010. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sasna ***** válasza:
aztan mentek a kommentárok ismeretlen csajoknak a közösségi oldalakon, h jajj, de szép vagy.. ok, nem csak ismeretleneknek, de más csajoknak.. nekem meg a képembe vágta, h a hosstess-csajok jobbak.. :D ma dobtam ki :D
2010. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sasna.....

nem csodálom, h ilyeneket csinált a barátod, a kommentjeid alapján azt kell mondanom, h 0 nőiesség van benned, gondolom külsőre se lehetsz egy nagyszám szal...

2010. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sasna ***** válasza:
te csak ne itélj igy, ismeretlenül :) köszi :) nőiesség pedig van bennem, nem is kevés, hiszen enélkül nem lehetnék hastáncos, nem?
2010. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sasna ***** válasza:
ja, és gondolom, azért az nem nagy luxus, h azt szeretném, h törődjenek velem.. :)
2010. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!