Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viselitek el, hogy vannak nálatok szebbek is, akik a barátotoknak inkább bejönne, néha néha talán még meg is néz egyet?

Figyelt kérdés
Mert rendben, hogy velem van, mert engem szeret, de sokkal több jó csaj van, jobbat is kaphatna..
2010. dec. 24. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát a szépség relatív, egy barna szemü lila haju csaj sem feltétlen szebb egy husosabb kék szemü szöszinél

és amágy nem az esztétika a fontos, hanem a kisugárzás

mindnekinek más a szép

szerelemben nincs olyan h te vagy az esetem, mindenkiben más fog meg

amúgy nekünk nőknek is van olyan pasi akit szebbnek helyesebbnek tartunk a párunknál, de attól h helyesebb, sármosabb, még nem biztos h belé is tudnék szeretni

sztem egy nagy mell sem szebb a kicsinél, és a barna bőr sem szebb a fehérnél

erről van szó :)

mit érdekel engem ha velem van, tisztel és szerelmes,

amúgy én is megnézem a pasikat, sőt még bókokat is fogadok, szal ez nem baj mert hiába tudom h nem nézek ki rosszúl, attól még van önbizalomhiányom és tudok féltékeny lenni, de sztem az egy totál felesleges dolog

egy csaj aki bazi messze lakik, esetleg házas, vagy nem jön be neki a barátom, mit érne vele? ha meg más kellene neki akkor meg meg sem érdemel :) ennyi

vannak még pasik a földön

2010. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!