Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
szóval van 1 o.társam akibe szerelmes vagyok már elég régóta(3 hónap kb.)ezt tudtára is adtam ,ő azt monda szeret de komolyabb kapcsolat sehogyse alakult ki,szerentém elfelejteni mert ha rá gondolok akkor naon szomorú leszek..de nem tudom hogy felejtsem el.
2009. márc. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj sokat társaságba, lehetőleg olyan helyre, ahova ő nem szokott. Kösd le magad mindig valamivel, a lényeg, hogy próbáld távol tartani magad tőle (már amennyire ez egy osztálytárs esetében lehetséges). Változtass valamit a külsődön (valami apróság, egy új fülbevaló, stb... is elég), és már attól is jobban fogod érezni magad.
2009. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/fiú vok.
2009. márc. 22. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok,14.Volt egy srác akibe 7hónapig bele voltam zúgva.El akartam felejteni,de elég nehéz volt,mert heti 2*2 órát vele kell(ett) töltenem,mert együtt járunk hip-hopra.Nem igazán volt taktikám.Azt csináltam,h abbahagytam az álmodozást,és leírtam ceruzával a nevét egy papírra,majd szép lassan leradíroztam.Utána sokkal jobban éreztem magamat.:D Aztán összeszedtem a rossz dolgait,és meggyőztem magamat,hogy nem is illünk össze.Furán hangzik,de nekem sikerült!:D

2009. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. márc. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!