Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahhoz hogy legyen barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy legyen barátnőm nem baj ha KICSIT keményebben beszélek a csajokkal?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a kedves romantikus stílus nem jön be sehol sem, de a t@jp@r@szt stílus sem. Átlagos külsejű kedves lány érdekelne.
2011. jún. 13. 14:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

attól függ mit értesz bunkó alatt?

én vonzódom az ilyen pasikhoz,de mondjuk nem az olyanokhoz akik csúnyán beszélnek velem!

és külső tényleg sokat számít,márcsak azért is mert vkihez illik,kihez meg nem

2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

14:24

Most 29 vagyok. Nos nem vagyok bunkó, csak sok helyről hallom hogy a kedves romantikus stílust egy lány sem szereti. Persze azt is tudom hogy a t@jp@r@sztot sem.

Nos a válaszok többsége megvétózza amit eddig hittem.

2011. jún. 17. 14:32
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

nem


összekeverik sokan a bunkóságot a magabiztos,határozott,férfias viselkedéssel.

Egy férfi legyen durva?bunkó?nem!!!

Egy férfi legyen határozott,amikor valamit el kell intézni,ha valamiért,valakiért ki kell állni,ha problémát kell megoldani?A válasz: határozott igen.


L/25

2011. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
én nem szeretem az alapjáraton kedves,romantikus fiúkat
2011. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagadat add mert úgysem tudnál csak úgy hipp-hopp megváltozni és mindenki észreveszi ha csak megjátszod magad. Onnantól meg teljesen mindegy, hogy milyen vagy igazából mert máris le is írnak. Nekem pl a nyálas pasik nem jönnek be. Viszont ez elég egyén függő a párom szerint én olyan voltam mint egy jégkirálynő és nagyon nehéz volt a közelembe férkőzni mondjuk ez igaz :). Ő is elég keményen beszél ha éppen úgy alakul viszont én is ilyen vagyok kedves ha kell, de az élet arra tanított, hogy legyek kemény. Szerintem egy kedves és romantikus lánynak teljesen jó vagy úgy ahogy vagy. A lényeg, hogy add önmagad és mindig érezze melletted azt, hogy nő.



21/L

2011. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
alapjáraton normális hangnemben szoktam beszélni valahol a romantikus és a nyers között
2011. jún. 17. 14:42
 17/23 anonim ***** válasza:
hűű,az a legizgatóbb:)
2011. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja és csak a kedves lányoknak akarok tetszeni. Átlagos kinézetű legyen de azért ne a bajuszos takarítónéni a keletiből.
2011. jún. 17. 14:46
 19/23 anonim ***** válasza:

Önmagad add!

Én a romantikus, mondhatni "csöpögős" alkat vagyok, mégis találtam már bnőt (több mint 2év), és jelenleg is van Párom, akinek angyon is tetszik, hogy ilyen vagyok :)

Szal fel a fejjel és úgy élj/viselkedj amilyen vagy.

2011. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem ugy érti a kérdező hogy bunkó hanem hogy pimasz:D szóval értiktek.nem kedves, nyálas és nem is paraszt hanem pimaszkodik a csajjal:D persze normális keretek között, amiket még akár bóknak is fel lehet fogni.
2011. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!