Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetnék meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnék meg velem egykorú, rendes fiúkat?

Figyelt kérdés

Nincs olyan sok barátom,nem nagyon járok el szórakozni,pedig szeretnék és kicsit visszahúzódó vagyok.Ha valakit nagyon megszeretek,akkor viszont kitárom neki a szívem :) Kicsit félénk,de nagyon kedves lány vagyok és megbízható,rendes,megértő,humoros,de mégis intelligens fiúkkal szeretnék ismerkedni.De hol és hogyan?

L//16


2011. jún. 12. 22:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Csakhogy az nem te vagy.Úgy tetszettél meg valakinek,hogy nem magadat adtad.Meg milyen lányok vettek észre?Én nekem biztos nem tetszenél,akármennyire is jól nézel ki,ha bunkón viselkedsz.Lehet,hogy észrevesznek,de nem mindegy milyen lányoknak kelted fel az érdeklődését.Szerintem az a legjobb,ha valaki magamért vesz észre és szeret meg.Nekem is mondták,hogy visongassak meg legyek közönséges,mint a mai lányok többsége,mert akkor észrevesznek.Csakhogy nekem ez nem jön be.

Habár te tudod.

És úgy tűnik megkaptam a választ a kérdésemre.Sehogy nem ismerhetek meg velem egykorú,rendes fiúkat,mert kezdenek eltűnni.A mai fiatalok nagy része iszákos vagy bunkó és aki nem az és rendes is lenne az is azzá válik és beáll a sorba,mert fél,hogy hoppon marad.

2011. jún. 15. 13:22
 22/27 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad, h akire mindez nem igaz, az meg ronda :P
2011. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem tartozom ezek közé de nem vagyok ronda és ezt nem azért mondom,mert olyan nagy az egóm.Amúgy láttam én már olyan csúnya,felkapott lányokat,akikre mellesleg inkább a ribi szó illene és ezt nem irigységből írom,mielőtt valaki megdobálna ezzel,hanem mert azok tényleg úgy viselkedtek.
2011. jún. 15. 13:39
 24/27 anonim ***** válasza:
Na jó, priviben erről a témáról szívesen elbeszélgetnék veled.... ha akarod.
2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Félreértettél, kedves kérdező, én arra írtam kiegészítésnek a rondát, amit te a fiúkról írtál.
2011. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

megvárod januűr elsejét, s megszabadulsz vele a sok kátrányszagú szájtól a szórakozóhelyeken.


nem diszkóba mész, ha mész valahova, hanem táncházba, de sajna ott is inkább 20-as meg 30-as éveiben járókat találsz. meg néha korodbelieket is, de ritka.

2011. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

tegnap 14:18-Bocsi!

09:22-igen a normálisabb helyeken meg inkább idősek vannak.Azért köszi a válaszokat.

2011. jún. 16. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!