Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetnék meg egy lányt, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves srác vagyok. Párkapcsolatom „normálisnak” nevezhető még nem volt. Elég félénk, gátlásos vagyok a testalkatom miatt, mivel elég vékony vagyok, és még attól is lehet, hogy még általános iskolában jól átvert egy lány. El szoktam járogatni szórakozó helyekre, de nem merek megszólítani egy lányt se aki tetszett, nem tudom mivel szólítsam meg, félek az elutasítástól. Ilyen közösségi portálokon nem igazán szeretnék ismerkedni. Hétvégén megint megyek „bulizni” és rászánom magam hogy megszólítsak egy lányt.

Kérlek szépen segítsetek, hogy kezdjem, mikor oda megyek a lányhoz.


2011. aug. 17. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: egy darabig még úgy is gátlásos leszel és nem fog összejönni semmi, főleg nem diszkóban. Pár évnyi elutasítástól én is megedződtem, most már bárkit le merek szólítani. Épp most randizgatok álmaim nőjével. 24/f (Amúgy 19 évesen kezdtem el első bátortalan lépéseimet a csajozás irányába) Ja amúgy az írásod alapján intelligensnek tűnsz, inkább könyvtár meg ehhez hasonló kultúr helyeken ismerkedj inkább helyes csajokkal, a diszkó nem hiszem hogy be fog jönni. Persze azért próbálkozhatsz.
2011. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy magabiztos és úgy szólítasz le egy lányt, akkor visszafelé fog elsülni a dolog. Szóval ne legyen erőltetett ;)
2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könyv könyvmoly, csak direkt figyelek a helyesírásra, mert látom, hogy sokaknak problémát jelent, ha valaki valahol hibázik.
2011. aug. 17. 23:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Most el is rontottam. De amúgy nem járok könyvtárba, meg ilyen helyekre… =)
2011. aug. 17. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy figyelsz a helyesírásra! Legalább valaki...
2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, ha nem "diszkóban", akkor hol? :) És mivel menjek oda? :S
2011. aug. 17. 23:30
 7/11 sylar94 válasza:
Én azt mondom ahhoz hogy bevágódj egy csajnál magabiztosnak kell lenned. Légy nyugodt ne azon agyalj hogy most mit mondjak. Add magadat.
2011. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy könyvmoly, de mégis figyelsz a helyesírásra, akkor szuper =)Ha találsz barátnőt, ő biztosan igazi nő lesz.

Nem mondom, hol ismerkedj, mivel a szerelem akkor talál rád, amikor nem is várom.

16/L

2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
várod*
2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Egyéb tipp, ötlet?
2011. aug. 18. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!