Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetnék meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnék meg velem egykorú, rendes fiúkat?

Figyelt kérdés

Nincs olyan sok barátom,nem nagyon járok el szórakozni,pedig szeretnék és kicsit visszahúzódó vagyok.Ha valakit nagyon megszeretek,akkor viszont kitárom neki a szívem :) Kicsit félénk,de nagyon kedves lány vagyok és megbízható,rendes,megértő,humoros,de mégis intelligens fiúkkal szeretnék ismerkedni.De hol és hogyan?

L//16


2011. jún. 12. 22:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
Bárhol találnál ilyet, ha ilyet keresnél, nem pedig jóképűt. Hiába írtad, h neked a belső értékek számítanak, ez nem így van, csak még nem jöttél rá. Minden lánynak/nőnek a külső számít.
2011. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy neked rossz tapasztalataid voltak.Én tényleg egy rendes srácot keresek,de sehol nem találok.A külső számomra nem lényeg.Talán csak annyi kikötésem lenne külső terén,hogy magasabb legyen legalább egy kicsit nálam,meg egészséges legyen.Az hogy valaki jóképű vagy sem az relatív.Elmondanám neked,hogy sosem tetszettek nekem annyira azok a mai ideál szerint igazán jóképű pasik,mert mindig az jutott eszembe róluk,hogy biztos jó bunkók.
2011. jún. 14. 21:17
 13/27 A kérdező kommentje:
Meg valahogy jobban tetszenek azok a 'tökéletlenebbek' :) Nekem jobban tetszik az,hogyha valakin vannak "hibák",amik nem felelnek meg a mai normáknak.Pont attól változatos és szép valaki.Nem baj,ha kicsit nagyobb valakinek az orra,pont attól tökéletes és különleges.
2011. jún. 14. 21:23
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

nagy orrút a zsinagógákban keress :D

félre a tréfát itt mindenki nyíregyháza környéki? na ne már

na jó most komolyan fészbúk? vagy ilyen ismerősös netes cuccok? valahova csak ki kéne mozdulj a szobában nem fogsz magadnak pasit találni

2011. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
50%
Olvasom h majdnem mindenki nyiregyháza és környéki hát ezt nem hiszem el én is környéki vagyok 18/f xDDD
2011. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát egy cipőben járunk... szívás, de a legtöbb normális srác vagy meleg, vagy van barátnője. :/ (tisztelet a kivételnek, akivel még nem találkoztam)lol

Szóval szerintem, többet kellene kimozdulnod. Ismerkedj, barátaid barátaival pl. mert akkor tudod, hogy norális-e.

16/l

2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

20:57-Köszi :)

21:27-A zsidók az egy teljesen más téma :D Tudom,hogy nem fogok magamnak a szobában találni,de nincs lehetőségem rá,hogy annyit kimozduljak,nincs kivel.Az a pár barátom vagy nem a városomban lakik,vagy nem kimozdulós.Meg nem hiszem,hogy a buliban lennének olyan srácok,akiket én keresek.Ott szinte csak bunkók vannak,de szép számmal xd

2011. jún. 14. 22:12
 18/27 A kérdező kommentje:
22.09-Nincs normális köztük,vagy ha van is az foglalt.
2011. jún. 14. 22:14
 19/27 anonim ***** válasza:
Küldj e-mailt a markusz996@citromail.hu-ra és megadom privibena facebookom ;)
2011. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%

én mindig egy rendes srác voltam, meg még jóképű is, de sosem voltam elég nagypofájó ahhoz, hogy észrevegyenek, s akkortájban senki soha nem is adott egy esélyt sem nekem!!!


lányok, nektek nem rendes pasi kell!


elkezdtem előbb utóbb bunkózni, inni (na azért nem túl sokat), néha hőbölögni, s láss csodát, hirtelen körülvettek a lányok.


igen, bunkóznom kellett, hogy észrevegyenek!

2011. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!