Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol? Meghívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Meghívtam moziba, de nem válaszol. Miért?

Figyelt kérdés

Járunk, de még nem volt randi. Elhívtam moziba MyVipen (nem az "MSN, net járás az divat" miatt), és ugye a myvip kiírja az utolsó belépést... Az tegnap volt neki... És nem válaszolt pedig elég feltűnően jelzi a leveleket a rendszer... Biztos, hogy látta... Szerintetek miért nem válaszol?

13/f, 12/l (ne küldjetek el homokozni, se legózni, se kocsikázni, köszi)


2011. jún. 8. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
figyelj csak vedd meg a két jegyet én megadom a címem küld el nekem és majd én elmegyek a párommal mozizni, majd másnap megírom, hogy milyen volt a film.
2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jártok de még nem volt randi? Akkor nem jártok!

Talán hívd meg személyesen. Amúgy az is lehet, hogy nem is akar veled "járni".Az is lehet, hogy addig nem akar válaszolni amíg nem engedik meg neki a szülei.Már ha egyáltalán tudják, hogy ti "jártok".Komolytalan az egész, ha myvipen hívod randira. Bár 12-13 évesen nem is lehet mást mondani még erre.

2011. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és én még azthittem h az a gáz ha a fiú akit szeretek 2 évvel idősebb nálam.. 14 vagyok...
2011. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12-13 évesen én is azthittem h szerelmes vagyok.. de mint kiderült csak pasit akartam.:DD
2011. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok lécci.
2011. jún. 8. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
"Jártok de még nem volt randi? Akkor nem jártok!" -> de
2011. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy jártok??? :D

Amúgy meg úristen, inkább menj homokozni vagy legózni, vagy kocsikázni :D:D

Lehet nem is tudja mi az a mozi, Barbie oda nem szokott járni.

2011. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volt randi, akkor hogy jártok? Néztétek egymást hosszan, aztán aztmondtad hogy : megdumáltuk! vagy mi? a Legózás, és a homokozás Sokkal nagyobb poén!!!
2011. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
-.-
2011. jún. 12. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
"Jártok de még nem volt randi? Akkor nem jártok!" -> de -> nem
2011. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!