Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok? Es mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Es mit akar ezekkel?

Figyelt kérdés
Kedves resztvevok. Azt szeretnem megkerdezni hogy ti ertitek e ezt???: jartam 1 fiuval 2 hetig , bar tudom h ciki de nem smaroltunk. aztan a baratja azt hazudta neki h nem is akarok vele de ez nem igy volt!!! Aztan ra 1 evvel most taborban vagyunk es mindig kezkedik velem . Pl: Meglok!!!, seggenut, Azt mondja h xep a seggem, mellem ul, kezkedikstb. De nem ertem h mit var el tollem , es h mit akar ezzel nekem kimutatni. Es nem tudom de 1 folytaban feltekeny vagyok es nincs mas dolgom h mindig keresem.
2011. jún. 1. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mond meg neki :D
2011. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hogy????? Es ha vixxautasit????????
2011. jún. 2. 15:43
 13/15 A kérdező kommentje:

Es ha nem ugy érez irántam akkor pedig ciki lessz nem

???

2011. jún. 2. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor várod a sült galambot vagy mi a csuda? ebben semmi ciki nincs. ha meg annak érzed várj az ilyen bepasizás dologgal mert ez elég éretlen dolog hogy cikis vagy sem. egyébként szerintem ha látja hogy komolyan gondolod nem fog kinevetni vagy hasonlók.. ha nem olyan paraszt.. hameg igen, akkor kár vele foglalkozni
2011. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgysem kellesz neki,mert buta vagy.
2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!