Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok? Es mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Es mit akar ezekkel?

Figyelt kérdés
Kedves resztvevok. Azt szeretnem megkerdezni hogy ti ertitek e ezt???: jartam 1 fiuval 2 hetig , bar tudom h ciki de nem smaroltunk. aztan a baratja azt hazudta neki h nem is akarok vele de ez nem igy volt!!! Aztan ra 1 evvel most taborban vagyunk es mindig kezkedik velem . Pl: Meglok!!!, seggenut, Azt mondja h xep a seggem, mellem ul, kezkedikstb. De nem ertem h mit var el tollem , es h mit akar ezzel nekem kimutatni. Es nem tudom de 1 folytaban feltekeny vagyok es nincs mas dolgom h mindig keresem.
2011. jún. 1. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kifogtad a tipikus rosszfiút......

De nem a cuki félét hanem a legnagyobb taplót :S

Próbálj mást keresni mert ez egy éretlen suttyó

Sok sikert neked!!!!

19/L

2011. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es nem tehetek vele semmit hix tenyleg szeretem!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 1. 14:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ott elakadtam, hogy nem tudom megállapítani, hogy milyen nyelven van a szöveg.
2011. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem udvarolgat. Csak ilyen idétlenül. A legközelebbi ilyen ütögetős akciónál mond meg neki, hogy inkább simogasson. Az neked jobban esne. Talán kapcsol.
2011. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"De nem a cuki félét hanem a legnagyobb taplót :S "


Ez vicces..

2011. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek

hagyd a fenébe találsz jobbat is :P

2011. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nekem o kell!!! ES meg mit tehetnek h jobban felkeltsem a figyelmet arra h tetxik nekem es h rendes kapcsolatot xeretnek vele????
2011. jún. 1. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont úgy vagyok mint a 14:47-es.
2011. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocs nem irtam ékezettel azt szeretném kérdezni , hogy hogy tudnám még neki megmutatni hogy nekem csakis ő kell és komolyan szeretnék vele járni.
2011. jún. 1. 15:07
 10/15 A kérdező kommentje:
szeretnék még több véleményt. Kérlek titeket.
2011. jún. 1. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!