Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mindenkinél így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenkinél így van?

Figyelt kérdés

Egy hete volt randim egy 15 éves csajjal, és mivel most beszéltem vele élőben elösször, úgymond kicsit zavart voltam és nehezen ment a beszélgetés, holott elég beszédes vagyok. És most félek hogy unalmas voltam a csajnak...


Ez mindenkinél így van első találkozáskor vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen??


2011. jún. 1. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen mindenkinél :)
2011. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam nincs így. Hívd el még egyszer randira.
2011. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam se volt ilyen.
2011. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy az ember görcsöl olyan dolgokon, amiből minden áron a sikereket akar.De tök felesleges izgulni vagy

össze jösz vagy nem.

2011. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ez gyakori. A hallgatás is beszédes. Jobb, mint ha össze vissza locsogsz hülyeségeket.
2011. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19
2011. jún. 1. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:

nálam nem ilyen, ha zavarban vagyok még többet fecsegek. de mondjuk attól még hülyét csinálok magamból, mert a szóáradat közepén mindig felajánlom, hogy "szóljál, ha fogjam be".

20L

2011. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!