Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idézet kellene. Valaki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézet kellene. Valaki tud jót? -->

Figyelt kérdés
van egy fiú nemrég ismertem meg..nagyon bírom és egyfolytában beszélgetünk..és ő is keresi a társaságom ahogy észrevettem mindig odajön dumálni..van barátnője de azt mondta már nem az igazi és nem lesz valami hosszú..:/ valami idézet kellene amit kiírok és ha elolvassa talán rájön hogy többet érzek iránta..csak nem akarom letámadni, mert félek a visszautasítástól..://
2011. máj. 26. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen jól sejted, szerelem volt első látásra. Teljesen és visszafordíthatatlanul beléd szerettem. Tudtam, hogy az életem fordulatot vett abban a szent pillanatban, ahogy megláttalak. =)
2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudok egy olyan világban élni, amelyikben te nem létezel!


Úgy szeretlek, mint a legszebb álmomat.


Talán mondanom se kell, még nem történt velem hozzád fogható.


Nem mondom, hogy nem tudok nélküled élni, mert tudok, csakhogy nem akarok.


Ha szeretsz valakit, az a valaki szomorúvá tehet téged, néha még magányossá is. De olyan boldoggá is, amilyen még nem voltál.


Ha valóban megszeretlek, s te megszeretsz engem: egyikünk sem lesz többé az, aki volt.


Ha valaki egyszer belopja magát a szívedbe, örökre ott marad.


Ha két ember összetartozik, végül egymásra találnak, ha minden összeesküszik is ellenük.


=)

2011. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak addig volt könnyű nélküled az élet, míg nem tudtam, hogy létezel...


A szerelem azt jelenti... hogy képes vagy várni.


A szerelem fellángolásához egyetlen szó - pillantás - is elég.


A barátságtól a szerelmet csak egy lépés választja el.


A barátság gyakran végződik szerelemmel, de a szerelem barátsággal - soha


Szeretni nem annyit jelent, mint egymás szemébe nézni, hanem azt jelenti: együtt nézni ugyanabba az irányba.


A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya, hogy közel kerüljünk valakihez.


Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést.


Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.


Sokszor szeretsz olyat, aki nem is sejti érzelmeidet, és mégis oly` hű maradsz hozzá, mintha szerelmed viszonozva lenne.

=)

2011. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Remélem találtál köztük olyat ami tetszik =)
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mondjuk ennek nincs túl jó hangulata, de imádom : )

‎"Nem tudtam a szememnek parancsolni. Néztem őt, néztem, és örömöm telt abban, hogy nézhettem, fájdalmas örömöm. Úgy voltam vele, mint a szomjan haló ember, aki végre kutat talál, s bár tudja, hogy a kút vize mérgezett, mégis nagy kortyokkal iszik belőle."

2011. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!