Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idézet mellyel mellbevághatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézet mellyel mellbevághatók egy lányt?

Figyelt kérdés
Hi all. Megtudnátok mondani mit írjak egy olyan lánynak a tablókép hátuljára akibe fülig szerelmes vagyok. Nos ez önmagában nem lenne gond, ha a lány nem lenne velem undok bunkó, és mindig makacsul csak az ő igazságát keresi. Eccerüen kibírhatatlan, és nem bírja a társaságom, persze vannak jó pillanatok, de azok gyorsan elszállnak. Jöhetnek vicces humoros komoly idézetek vagy saját kreálmányok a lényeg h szíven üsse. Annyira mint ő engem. És a kioktatásokat hanyagoljuk tökmindegy h mit irtok h aggyam fel mert próba cseresznye.
2010. máj. 5. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Az idézeket azoknak az embereknek valók akik az élet törvényeit nem tudják megfogalmazni magukban" - Ismeretlen szerző (Hehe, én)
2010. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andrewka ***** válasza:

Nem kioktatni akarlak, de ha bunkó meg elviselhetetlen, sőt a társaságod se bírja akkor nem egészen értem hogy vagy szerelmes. Vagy ennyire a külső számít csak? Mondjuk 14 évesen...


22/f

2010. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ha tablókép akkor nyilván nem 14 éves

sztem oly ötlet hátha rájön a csaj :D

sajnos én nem tudok nem vagyok az az irodalmas típus:D

de azért próba cseresznye ahogy már írtad:D sok sikert

2010. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Már elnézést de el kéne fogadni hogyha valami nem jön össze. Talán azért bunkó veled hogy hagyd már békén és térj észhez. Mivel őt nem érdekled így megsérteni sem tudod nagyon. Az nem az p hibája meg nem is a tiéd ha nem tetszel neki.

Amúgy meg tanulj meg írni.

2010. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de ha a csaj bunkó veled meg nem is vagytok jóban, akkor mégis minek kell neki a te tablóképed? Vagy csak úgy odaadod neki? Hogy emlékezzen rá kivel volt bunkó? Én ezt nem értem...
2010. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

"ha tablókép akkor nyilván nem 14 éves "


Miért, az általános iskolai végzősöknek nincs tablóképük? lol :)

2010. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
2010. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Az igekötő különírása vagy egybeírása gyakran értelmi különbségre is utal: annak jelölője, hogy az igekötő a közvetlenül utána álló igéhez tartozik-e, vagy az ezt követőhöz. [Pl.: Meg tudnátok mondani]" - A magyar helyesírás szabályai tizenegyedik kiadás

"Az egymásnak mellérendelt, külön-külön hangsúlyozott azonos szerepű mondatrészek (s az ilyenekből alakult felsorolások tagjai) közé vesszőt teszünk, ha kötőszó nélkül következnek egymás után. [Pl.: ha a lány nem lenne velem undok, bunkó]" - A magyar helyesírás szabályai tizenegyedik kiadás

2010. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na ezekkel majd biztosan "mellbe vághatód". (előző)
2010. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát nekem nincs -.- xD

de általában van :D


14/L


amúgy: "Az élet túl rövid ahhoz, hogy egy ronda emberrel táncoljunk!"

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

"Roppant kimerítő ez a szerelem nevezetű bomlott valamicsoda."


de amúgy nem tudom, hogyan milyen jellegűt akarsz..



[link]

2010. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!