Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőkről milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkről milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz, belefektetsz egy csomó időt és 1 csaj se válaszol.
2011. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó. Ott találtam meg a szerelmemet.
2011. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SIRALOM
2011. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem pesti vagy, akkor nem fogsz találni senkit.
2011. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha fiú vagy, és nem találsz csajt, mert nem nézel ki jól, akkor felesleges belekezdened, ott is minden lánynak a külső számít.
2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányok csak azért szoktak regisztrálni, hogy az önbizalmukat növeljék, vagy az egójukat kielégítsék, nem párt keresnek, persze vannak kivételek, de sosem találkoztam velük ezért inkább a való életre bízom a dolgot :D 19/f
2011. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem lévő szólókhoz
2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem teljesen így van, bár tényleg vannak lányok, akik csak önbizalomdopping miatt vannak fent.

Én társkeresőn ismertem meg a barátom másfél éve. A testvérem is ott ismerte meg a barátját, ők 3,5 éve vannak együtt.

20L

2011. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott találtam meg még elég fiatalon a vőlegényemet, szóval abszolút pozitív. Sok értelmetlen emberke után írt Ő, rögtön szimpatikus lett. Nyáron lesz az esküvőnk, baba is útban van :)


25N

2011. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányok naponta 10-100 levelet kapnak. Ez teljesen eltorzítja az önértékelésüket.

Volt pár randim, de többnyire tragikomédia volt.

Lehet szerencséje az embernek, de tény, hogy a legtöbb lány önbizalomdoppingnak használja közvetlen a szakítás után.

2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!