Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsai lányokról mi a tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsai lányokról mi a tapasztalatotok (bövebben lennt)?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek az ázsai lányok, az már csak hab a tortán, ahogy ők tudnak csókolozni :P Pesten lakok és elég sokat látok nap mint nap, de nem tudom hogy reagálna egy fiatal ázsiai lány ha leszolitanám, mennyire nyitnak a "fehér ember" felé vagy inkább csak a saját fajtájukkal foglalkoznak. Ha valaki volt már hasonlo helyzetben leirhatná a tapasztalatait.
2011. ápr. 3. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy rondák és buták.
2011. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nyitnak szivesen mert itt maradnának és elvegyülnének de tuti szarul tudnak magyarul
2011. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert imádom őket!!
2011. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
másodiknak: ebben van igazság. Multkor népligetben volt egy gyönyörü ázsiai lány 2 hatalmas böröndel és láttam h nem fogja tudni öket feltuszkolni a lépcsőn igy odamentem hozzá segiteni utána vártam volna egy köszönömöt, meg hogy beszélgessünk valamit amiből lehetne telefonszám csere stb... erre az jött hogy kinaiul kezdett mondani valamit, igy semmit nem lett a dologból :D
2011. ápr. 3. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:

konkrétan ebben nem tudok segíteni, de egyik ismerősömnek volt már ázsiai csaja, de nem érezte jól magát vele, mert ázsiai szaga volt.

hiába fürdött meg, volt egy jellegzetes kellemetlen kipárolgása a bőrének.

2011. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fúúú banyek.. Olyan mint a cigányoknak? De a puncija jó szűk volt nem?
2011. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, nem velem történt meg a dolog. :D

de amit még hallottam, hogy szégyenlős volt a szexben.


azt nem is tudtam, hogy a cigányoknak is van szaguk.

úgy értem, miután megmosakodnak. mert sok büdös cigányt láttam, szagoltam már életemben, de azt nem gondoltam volna róluk, hogy van egy alapszaguk is...

2011. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ázsiai szag? akkora baromságot.

ők is ugyanolyan emberek mint bárki, nincs külön szaguk, és van köztük vagányabb, félősebb, nem tudom miért általánosít mindenki. akiket ismerek azoknak tetszenek a magyar pasik is, tehát van esély.

szerintem kezdj el kínaiul tanulni ha eddig még nem tetted, tuti sikered lesz utána.

2011. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Angolul nem tudnak?
2011. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ázsiai osztálytársam (18 körül L) haverkodik valamennyire magyarral, de azt is visszafogottan. Sztem sok ázsiai lány van, aki egyáltalán nem nyitott a nem ázsiai srácok felé.
2011. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!