Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokat zavarja, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat zavarja, ha egy csúnya fiú próbálkozik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 19:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A csúnya fiúk szerintem bármilyen lánynak örülnének :D
2011. máj. 20. 20:10
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez így van, de semmilyen nem jut nekünk :(
2011. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

héhaverrel értek egyet egyrészt, melyben a lényeg nem azon van, hogy valaki csúnya, mivel ilyenkor mindenki egy maga számára 'csúnya' embert képzel el, de messze nem mindenkinek ugyanaz!


Másrészt engem nem zavarna, ha próbálkozna. Találkozni már találkoztam olyanokkal, akik külsőleg nem tetszettek, mert gondoltam, csak ez alapján nem utasíthatok el senkit. Azóta az egyik "csúnya fiúnak" már több hónapos kapcsolata van, és a csajszi látszólag nagyon szereti.


(Akik szerint álszenteskednek a lányok: miért gondolják, hogy 10 válaszolóból képesek az egész női nemre vonatkozó, általános érvényű eredményre jutni?!?)


19/L

2011. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20:28 Én speciel nem az itteni válaszolókból jutottam általános érvényű eredményre, hanem amit az életben látok, és azt igazolja a válaszok nagy része is.
2011. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"a lényeg nem azon van, hogy valaki csúnya, mivel ilyenkor mindenki egy maga számára 'csúnya' embert képzel el, de messze nem mindenkinek ugyanaz!"


Erről mit gondolsz?

2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Részben igaz, de van akit mindenki csúnyának tart, pl. én is.
2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos zavarja a lányok nagy részét,ha csúnya fiú próbálkozik náluk.Ezt a "belső a fontosabb" dolgot is hagyjuk már, hiába van valakinek jó humora,hiába rendes kedves stb. ha sajnos rosszul néz ki,mert így szinte esélyt nem adnak neki,hogy bebizonyítsa,hogy ér valamit. érdekes dolog még az is,hogy sokan, fiúkat, lányokat is beleértve nincsenek megelégedve a külsejükkel, de azért a szép lányok, meg a jó képű pasik után sóvárognak, persze nem mindenki, de vannak így egy jó páran. 27/F sokak szerint átlagos külsejű, de szerintem nem:)
2011. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik, ha ronda fiúk próbálkoznak náluk... Ezt tapasztalatból írom. Sajnos én is ronda vagyok, de eddig még egy olyan lánnyal sem találkoztam, aki esélyt is adott volna..... 20/F
2017. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!