Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokat zavarja, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat zavarja, ha egy csúnya fiú próbálkozik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a lányokat az zavarja ha az a srác próbálkozik aki nem tetszik nekik, mindegy hogy csúnya vagy sem.
2011. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűbben megfogalmazva. Igen! :)))))
2011. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akit igen, de van aki élvezi, h szívathatja az illetőt.
2011. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem igen, mert tudom, hogy fájdalmat kell majd okoznom neki és sajnálom :( Bár ilyen még nem történt velem (nálam senki se szokott "próbálkozni" :D ),de bele tudom képzelni magam a helyzetbe. Szerintem sz*r lenne.
2011. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen.


Például Facebookon már vagy 5 napja állandóan írogat egy csúnya srác... Én meg próbáltam visszaírni, hogy "Kapcsolatom van kialakulóban" (amúgy nem), de nem reagál rá, hanem belekezd valami más témába... Most az ilyenekkel mit lehet csinálni? -.-" 16/L

2011. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ellenemre. Én nagyon boldog vagyok, amikor a fiúk így felmerik vállalni magukat :)
2011. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet régimódi vagyok, de nem a FB-ra gondoltam, hanem a valós ismerkedésre valós helyen.
2011. máj. 20. 19:34
 8/18 anonim ***** válasza:

Én idősebb kategória vagyok, vagyis 36 éves nő. Engem nem az zavart sosem, ha egy számomra nem tetsző srác odajött hozzám és tett egy próbát, hanem ha megmondtam neki hogy bocsi, de nem vagy az a típus aki tetszik nekem, és ennek ellenére megint jött többször is. Na az már idegesítő!

Szóval, ha teszel egy próbát egy lánynál, és elhajt, ne menj újra.

2011. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, gratulálok a kérdésedhez, kihoztad a lányokból az őszinteséget! Ha vki azt kérdezi, h "lányok, mi a fontosabb, a külső v a belső?", 99% azt írja, h a belső, és neki dehogy számít a külső, mit is képzelünk :P
2011. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, zavarja. Ti örülnétek neki, ha egy olyan lány próbálkozna (többször is) aki külsőre nem jön be?


19:44 - külső megfog, belső megtart. A külső fontos, kell a fizikai vonzalom. De ha megismertem és egy gyökér akkor mehet a levesbe akármilyen szép. Tehát a belső fontosabb.

2011. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!