Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsak el egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy nálam 2 évvel nagyobb fiút?

Figyelt kérdés

Szóval az iskolában kinéztem magamnak egy nyolcadikos pasit, akivel egy jó ideje szemezünk, de nem igen komunikálunk. Amikor meglátom,mindig zavarba jövök, egyszerűen a mennyben érzem magam! Sokat vagyunk egymás közelében, sok barátját ismerek, és a gusztusaink teljesen ugyanazok (ugyanolyan zenét hallgatunk, szeretjük a bicajokat, deszkásokat).Sok barátja van, állandóan velük lóg. Eldöntöttem, hogy valamit csinálni fogok, de a kérdés az hogy mit? Hogyan csábítsam el?

12/L


2011. máj. 20. 18:28
 1/8 Viktor2011 ***** válasza:
Mondjuk főzz neki valamit.
2011. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"2 évvel nagyobb" helyett 2 évvel idősebb


és még inkább tanuljál, mert fiatalon nem lenne jó, ha teherbe esnél véletlenül esetleg

2011. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"2 évvel nagyobb" helyett 2 évvel idősebb


és még inkább tanuljál, mert fiatalon nem lenne jó, ha teherbe esnél véletlenül esetleg"



Erre kéne valamit mondani,de mit?Antiszociális idióta.Mert téged 12 éves korban nem érdekeltek a lányok ,mi? ....


A kérdés feltevőjének meg annyit,hogy ne legyél naiv ,vagy rámenős\könnyen megkapható.Azt a fiúk nem szeretik általában.Légy finoman figyelem felkeltő ,és szerény is ha lehet.Sok sikert kívánok!

2011. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:39, köszi szépen a választ. <3
2011. máj. 20. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj neki szilvás buktát, mert azt szereti!
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg felhívni magadra a figyelmet! (de ne úgy h te légy a középpontba, hanem csinosan), ha ismered a haverjait akkor talán mikor együtt vannak, akkor oda mehetnél a haverhoz és beszélgethetnétek és ha úgy van be is mutatkozhattok egymásnak feltéve ha nem ismeritek egymást!

Talán ha jó fejek a haverjai akkor az egyiknek el is mondhatnád.hogy mit érzel a aheverja íránt! Hátha ő tudna neked segíteni.... valahogyan.... A heverok erre nagyon értenek... :) Én is így jöttem össze egy sráccal hogy a legjobb haverja az én haverom volt és elmondtam neki mik az érzéseim...és segített... :D és össze is jöttem a sráccal..


Talán ez is egy megoldás lenne...


Sok sikert! Szorítok neked!

Puszi:

DA19

2011. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DA19,köszi a válaszod, nagyon sokat segített!
2011. máj. 20. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, én is azt tanácsolom neked, hogy maradj kicsit visszafogott, titokzatos, nem kell hülye liba módjára körülujjongani ;) az jó ötlet, hogy megismered a barátait, de vigyázz, mert ebben a korban könnyen kifecsegik az embert a háta mögött! csak olyan haverjának mondd el a szitut, akiben megbízol :)
2011. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!