Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyomuljak rá buliban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomuljak rá buliban egy pasira? (bövebben)

Figyelt kérdés

ismeretlen,jóképü pasikra szeretnék ráhajtani bulikban,de nem akarok ilyen egyéjszakás kapcsolatot,sak úgy elleni vele.

ötletek? vagy csak mennyek oda és rázzam magam neki egy kicsit?


2011. máj. 16. 23:30
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Öltözz jól, ne úgy, mint egy k*rva és várj. Ha nem akarsz szexelni, akkor a tánc végén köszönd meg a táncot és lépj tovább. Így illik. Hadd menjen ő is tovább ismerkedni. Másfelől egy ilyen story-tól ne várj komoly kapcsolatot. Eleve bulin... hát, max valami szakadt formát tudsz összekaparni. Akkor van esélyed normális fiúra, ha egy társaságból szedsz ki valakit. De benne van a pakliban, hogy van barátnője. Szerintem ha ismerkedni akarsz, akkor ne buliban. Amúgy hány éves vagy?
2011. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"ismeretlen,jóképü pasikra szeretnék ráhajtani bulikban,de nem akarok ilyen egyéjszakás kapcsolatot,sak úgy elleni vele."


Ellenni vele. Vagyis húzni az agyát. Nem szép dolog kislányom.

2011. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hát nem! A kérdező minden bizonnyal egy 14-15 éves tini, aki amúgy nem néz ki valami jól, de annál ribancosabbra akarja venni a figurát, hátha így észreveszik. De tudjuk, hogy ebből csak a csalódás szokott kisülni. Nem baj, saját hibáiból tanul legjobban az ember :D
2011. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak elvoltunk... aztán összejöttünk pár randi után :) szép hónapok voltak, azthittem minden tökéletes és megtaláltam a nagy szerelmet. Csak mint kiderült hazugság volt az egész... :( de ez más téma már :D
2011. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak eggyel ismerkedj szerintem. Úgy hogy odamész a közelébe táncolni közbe szemezel vele és utána úgyis odamegy hozzád.Táncoltok egy kicsit utána megisztok valamit és beszélgettek :)
2011. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

szerintem az elleni vele nem azt jelentemi hogy meghúzni valakit.

az elleni az,hogy táncolunk,beszélgetünk és talán majd kialakul valami.csak simán szt akarom hogy jól érezzem magam 1 pasival.

max. csók,semmi más.

2011. máj. 17. 22:30
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:

Nem meghúzni, hanem húzni az agyát. Ami pont ezt jelenti, hogy odamész, bájologsz/tetszelegsz, aztán még meg is csókoltatod magad, utána meg lepattintod, hogy bocs, de én csak jól akartam érezni magam, ki voltam éhezve egy csókra stb. Ez oltári parasztság, és semmi mást nem érsz el vele, mint hogy mindenki egy hülye lotyónak fog tartani. A szakszerű elnevezése: szűzk*rva. Lelked rajta, mindenesetre elég szánalmas egy viselkedési forma ez.


Ahelyett, hogy kihasználod a fiúkat, inkább ismerkedj meg velük. Ha valaki nem tetszik, akkor meg mi a rákért akarsz vele csókolózni???

2011. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!