Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire etikus? Ki hogy szokta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus? Ki hogy szokta?

Figyelt kérdés

Hogy szoktatok ismerkedni? Egyszerre több ellentétes neművel is tartjátok a kapcsolatot?

Ha nem csak egy emberrel ismerkedek elég rossz a lelkiismeretem, meg nekem se esne jól, ha megtudnám, hogy csak egy vagyok a sok közül. Viszont, ha csak egy emberrel ismerkedem az elég hosszú folyamat és lehet semmi sem lesz belőle, így elég sok idő míg összetalálkozom a megfelelővel.

Bár gondolom a nők/lányok főleg társkeresőn számtalan férfival/fiúval ismerkednek egyszerre. (tisztelet a kivételnek)


2011. máj. 16. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg az ember csak ismerkedik, randizgat, szerintem nem etikátlan egyszerre több emberrel. Ha kezd komolyra fordulni valakivel a kapcsolat eggyel a sok közül, akkor kell szépen megmondani a többi "jelöltnek", hogy mi a helyzet.
2011. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont, ha tudnád, hogy az adott ember mással is találkozgat, nem változna a hozzáállásod? Mert én pl. ezután már kevésbé vonzódom/akarom az adott lányt. Na meg ki tudja, a másik jelölttel 'hol tart' már, lehet előtted vele smárolt.
2011. máj. 16. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk közös volt a szitu!Én is egy szar kapcsolatból másztam ki,párom is(mind a kettőnknél 1,5 év)!Úgy voltunk vele h ok,a francnak se kell kapcsolat élünk mint hal a vízbe max egy szexpartner és pont!(kb 3-4-5 hónap)

Aztán egyik közösségi oldalon megtalált és rámírt!Néhány levél,részemről diplomatikus koccal spékelve aztán felvett msnre!2 hét iszonyat jó beszélgetés minden nap több órán át,aztán tali szenteste!:)(mert hát mikor máskor...:D) aztán közös szilveszter,aztán heti egy tali,aztán egyre több a végén meg azon kaptam magam h össze vagyunk költözve és lassan egy éve a menyasszonya vagyok!:)

Szóval nekem is több jelöltem volt egyszerre,neki is...és az "idióták" szépen lassan leépítették saját magukat és azon kaptuk magunkat h nekem csak ő van,és neki csak én vagyok!:)Tökéletes taktika volt hisz a férjem és a gyerekem apja lesz!:):):)

24/L

2011. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem túl etikus egyszerre több emberrel ismerkedni. mondjuk társkeresőn ha már a második randi létrejön akkor a többieket mindenképpen tájékoztatni illene. persze ez nagyon nem szokás, de akkor is így ferr, szerintem.
2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, ha valaki elkezd párt keresni elhivatottan, jelölteket keres, válogat, osztályozgat, stb. Talán naiv és idealista vagyok, de így nem hiszem, hogy szerelmet lehet találni. Valaki megtetszik, belehabarodsz, összejössz vele, stb. Ezért nem szeretem a társkeresőket sem.
2011. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerre egy emberrel ismerkedek, mert ő az az egy aki igazán tetszik (külsőre és belsőre egyaránt) és el tudnék vele képzelni egy kapcsolatot. Nekem nem esne jól ha én egy lennék a sok közül, ezért én is úgy állok hozzá és nem hülyítek több lányt egyszerre.
2011. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudok társkereső oldalakról nyilatkozni, mert sosem használtam még.

Én csak élőben szoktam

De engem baromira lehangol. Én amikor ismerkedek, mindig csak 1 lánnyal, szoktam, sosem többel. A figyelmemet sem tudnám megosztani, és nem tartanám etikusnak (röhögjetek nyugodtan, én már csak ilyen régimódi kihalóban lévő faj vagyok).

Ellenben történt már olyan, hogy amikor ismerkedtem egy lánnyal, szépen benyögte hogy ő ismerkedik velem párhuzamosan mással is...na olyankor elkapott a hányinger...Lehet hogy 5 perce vele smárolt, most meg velem? Onnantól nem éreztem sem különlegesnek sem intimnek az egész helyzetet, és már nem is nagyon akartam azt a lányt.

Ez van.


23-f

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17:04 vagyok!

A félre értések végett: ezt ne úgy értsétek h kefélgettünk közbe jobbra balra és amikor épp össze futottunk akkor egymással is!Hanem randik úgy "régi módra"...beszélgetős séta,msn,levelezés!Volt akivel csak virtuálisan találkoztunk,élőben soha!Csak úgy ezek a potenciális jelöltek elfogytak ahogy egyre érdekesebbek lettünk egymás számára!Így koptak el a többiek!Persze nyilván úgy én se csinálnám h több hónapig 20 emberrel cserélek testnedvet még ki nem találjuk h kit is akarunk!Az úgy durva,meg nem is igen kivitelezhető!:)

Csak ennyit akartam!:)

2011. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: de igen, kivitelezhető! A mai fiataloknak már szinte ez a természetes! :S :D
2011. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első két randiig szerintem nem probléma, ha több vasat tartasz a tűzben. Én is így szoktam tenni és hidd el, a lányok is ezt teszik.
2011. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!