Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem fontosabb mások boldogsága mint a sajátom?

Figyelt kérdés

Egy csomószor előfordult már, hogy többeknek tetszett egy lány, és átengedtem egy ismerősnek, mert ő jobban összeillett vele mint én. Ha szerelmes vagyok, akkor is hajlamos vagyok feláldozni magamat, és inkább azt nézni, hogy kivel érezné jobban magát, és ha úgy látom, félreállok az útból.


Ha bulizni megyünk is, inkább a többieknek kerítek. Valahogy úgy vagyok vele, hogy inkább én legyek magányos mint a barátaim, mert én megbírkózom vele egyedül, de őket is nekem kell vigasztalni, meg hazatámogatni a kocsmából.

Ez normális dolog?


2011. máj. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Egy egészséges önzés mindenkinek kell. Szép dolog amit csinálsz, de így sohasem leszel teljesen boldog. De azért az is biztos, hogy igazán szerelmes még nem voltál.
2011. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátaid látják ezt és viszonozzák azzal hogy neked kerítenek csajt? Ha nem akkor szard le, tudnak ők találni csajt. Szép erény az önfeláldozás de nem éri meg. Én is ilyen voltam és sose kaptam viszonzásul semmit. Első és csak is elsődlegesen a legfontosabb a saját boldogságod. Pont.
2011. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pinocchio ***** válasza:
100%
Akkor te vagy Jézus.Dícsértessék.
2011. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért nem egészen. Gondolkoztam azon is, hogy talán ezzel leplezem a kissebbségi komplexust, vagy ilyesmi.
2011. máj. 16. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm ezzel én is így vagyok. Csomó pasi kihasználta már a jólelkűségemet. Végén összejöttek egy másik csajjal. Egy ideig szarul voltam aztán a végén én lettem mindkét fél szerelmi tanácsadója... marhajó
2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Isten hozott a klubban.

Mi vagyunk ugyanis a lúzerek, akiken a menők hizlalják a májukat, kérlek szépen.

Ez van...

2011. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önzetlen,törödő,jószivű ....NEKEM is kell 1-ien Barát ,hol lehet iet kapni!? :X
2011. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szivesen kiépítenék valakivel ien jó BARÁTI kapcsolatot,És odafigyelnék rá ,hogy ne csak 1 oldalú legyen a dolog +sohasem élnék vissza a sziveségével......szóval éggyátalán nem tartom magamat önző embernek +nem érzem úgy,hogy az a legfontosabb ,hogy gyórsan legyen meg nekem minden többi le van szarva ,éltek már vissza jó szivűségemmel ,de nem lúzernek tartom emiatt magam ,hanem szerintem rohattúl sok kihasználós f@szopó ember fölegg itt BP.-en:(
2011. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én próbáltam többször ilyen baráti kapcsolatot kialakítani, de mindig kénytelen vagyok rájönni hogy minél többet adsz a másiknak annál kisebb a viszonzás. Ezért is van az hogy sok barátom most sehol sincs mikor nekem kéne segítség, mikor nekik kellett meg mindig ott voltam....
2011. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

Önbizalomhiány az egyik oka.

A másik, hogy nem tudod valamiért elfogadni magadat.

Az a helyzet, hogy ez mentális betegség és csak szakember tud ezen segíteni. Pszichológus.

Én már beláttam ezt és fel is fogok keresni pár napon belül egyet, mert segítség kel, ugyanis ez a betegség magától nem fog meggyógyulni, csak rosszabb lesz.

2012. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!