Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívják a divatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívják a divatosan öltözködő lányokat (h***e) p*csának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:15
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%

Akik meg azt mondják, hogy "mert csak irigykednek rájuk azért mondják", azok szerintem 80%-ban legalább Hp-k, azoknak annyit, hogy:

HÁÁÁHÁHÁHÁÁÁÁ LOL



Akárhogy is símogatod meg gyógyítgatod lelkedet, ugyanaz maradsz...

Egy HP...

2011. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Aki divatmajom mind sznob és tényleg h***e p*csa a legtöbbje
2011. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 x.wicaa.x válasza:
Nem mindenki hp attól függetlenül, hogy divatosan öltözik. Én azt nem birom, amikor valaki, válogatás nélkül mindent felvesz ami divatos. Nem érdekli az ilyeneket, hogy milyen szarul áll nekik, de mindenkin ezeket a ruhákat látják, és azt hiszik, így menők lesznek. Én meg úgy vagyok vele, hogy nem érdekel mi a divat, olyat veszek fel, ami szerintem jól áll.
2011. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Gyp-s kérdés!
2011. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot emeltetek ki. Az egyiket adta a kérdező: divat. A második a viselkedés. A kettő közti párhuzamról kevésbé esett szó. Márpedig az vezet ahhoz, hogy az izomagyúak a nőket így nevezzék.

A divatot is lehet többféleképpen szemlélni. Van aki azt nézi, hogy található-e benne valami olyan különlegesség amiről ő még nem tud. És akkor lát valami jót, ami tetszik is és beleszerevezi a ruhatárába. Erről már volt szó. Ez pedig egy teljesen dicséretes dolog, igenis öltözzenek jól a nők.


Aztán jöhet a másik része az egésznek. Amikor nem a ruhát nézzük, hogy mi milyen, hanem hogy a miénk is olyan legyen mint a másé és tartsuk a lépést a divattal. Szerintem egyértelműen érződik, hogy nem a szépségét akarja az illető ápolni, rendben tartani, nem a férfiaknak a közösségnek akar megfelelni. Hanem a divatnak! Ez meg már a normáltól eltérő viselkedést is magával vonja, hiszen itt már startból baj volt a gondolkodással. Lehetne kutatást végezni, én olyan eredményt jósolnék hogy a divat jobban foglalkoztatja a hülye p... hisz ők ebből élnek.

Az olyan ruhák melyek kihivóak egy férfi számára meg szintén ide tartoznak. Van egy magánéleted az a tied meg a párodé. Ott nem érdekel meddig ér a szoknyád, és az sem, hogy 25 méterről kiszúrom a csipkés melltartót. Aki tud megfelelő különbséget tenni a kettő közt az rendben van. Sok egyéb jöhet itt még egy kalap alá viselkedés téren. Alapvetően nem árt a nők részéről egy kis szerénység, meg az intim szféra védelme. Ha nő lennék lehet énis úgy mennék buliba, hogy na majd a palik fizetik és kocsikázunk és stb. Nekem meg csak egy "divatos" ruha kell.


U.i: a divatot is más emberek alkotják. Ismerd meg önmagad alakítsd ki a saját stílusod és divatod.

2011. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Hát valahogy nálunk a suliba a normális csajok kajak úgy néznek ki mint egy normális csaj és nem k*rvásan mint a tipikus hp-k... Erről ennyit kb.
2011. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a "ribancos" jelző már rég nem azt jelenti amit kéne.

Számomra akkor öltözködik valaki k_rvásan, ha szószerint úgy öltözködik mint egy út széli k_rva, ergo szöszmöszmackó igénytelen top a legszörnyűbb színösszeállításokban ja és mellé koszos lábujjközédugós papucs vagy valami ócska magassarkú. Esetleg szoktak ilyen egyberuhákban is lenni ami rendszerint koszos, foltos.

Az hogy valaki a divat szerint öltözködik és nincs semmi stílusérzéke csak összevissza felvesz mindent függetlenül attól, hogy azok passzolnak-e és jól áll-e neki az h*lyep*csásan öltözködik, de inkább ízlésficamos.


Teljesen mind1, hogy hogy öltözködik valaki attól függetlenül a korábban tárgyalt dolgok miatt lehet h*lyep*csa ha tényleg s*ggh*lye, és nyávog stb.


Az hogy valaki magassarkút vesz fel miniszoknyával meg kivágott felsővel az nagyon is dicséretes férfiszemmel, és ha még viselkedni is tud hozzá meg tudja viselni nem csak hordani akkor lesz egy nő igazán nő. Aki meg mindig csak inkább egyszerű farmerben sportcipőben (nem szép) sima felsőben jár még ha ízlésesen is, akkor sem fog tetszeni a férfiaknak annyira. Nem mozgatja meg a fantáziájukat.


Asszem második hosszászóló: Hol láttál te latexet h*lyep*csákon, tudod hogy mi az?"


Válaszom: Az eleje tök jó: De azt csak úgy elmondanám,. hoyg nem csak olyan farmerek "sima felsők" és sportcipők vannak amik eltakarják a nők/lányok nőiességét, és am vannak olyan pasik, akik azt nézik hogy milyen a kisugárzásod és hogy érzi-e a bőrébe meg hogy ápolt és hogy jól érzi magát mellette. És tudod vannak olyan lányok/nők, akik nem azt várják hogy valaki megkívánja hanem hogy megszeresse őket. Ennyi

2011. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem feltétlenül csak a ruha miatt. Ha valakinek vannak divatos ruhái, és azok jól állnak neki, de nem undorítóan jól(magyarul, nem úgy hoyg elsőre a pasiknak az jut eszébe hoyg meg***nák hanem normálisan)akkor normális. És amúgy meg azt lehet látni, hogy valaki jól érzi magát a ruháiban és elengedi magát és természetes, vagy feszeng, esetleg folyton igazgat magán valamit. Persze első látásra sosem tudhatod biztosan, de nagy a valószínűsége.
2011. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 tabaki ***** válasza:
Bocs, de nekem már a kérdés sem tűnik egészen korrektnek... Például: KIK hívják így őket, illetve mi az, hogy DIVATOSAN? Úgy érzem, egy HP lehet emberileg végtelenül primitív, de annál azért összetettebb jelenség, hogysem egyetlen paraméterrel leírható lenne. Ha a divat és a HPság ilyen fixen össze lenne huzalozva, a hölgyek nemigen törnék magukat a menő cuccokért... Legalább részigazságként az a véleményem, hogy a HP éppenhogy képtelen divatosan öltözni, ahhoz ugyanis az kéne, hogy a saját értékeit körítse az új ötletekkel. Aki önmaga értéktelen, az hiába aggat magára bármit -- a kutyagumi selyempapírban is az marad. A HP-szindróma egyik tünete, hogy az illető nem fokozni akarja a saját értékét a divattal, hanem helyettesíteni. Továbbá halálosan megsértődik, ha valaki nyersen közli vele, mit mutat a végeremény, és természetesen nem veszi észre, hogy nem az áhított "divatossággal" van a baj, hiszen azt a fentiek értelmében a büdös életben nem tudja elérni...
2011. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Jajjaj az a baj h sok a divatmajom...

mindenkinek kéne 1 saját ízlés...

de sztem az a legundorítóbb amikor vki felvesz 1 ruhát csak

h divatosan nézzen ki azt az úszógumi meg kilóg :D

és sajnos hanyatló társadalmunkban már tényleg minden divatmajom h***e p*csa :/

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!