Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívják a divatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívják a divatosan öltözködő lányokat (h***e) p*csának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:15
1 2 3 4
 11/33 napietus ***** válasza:
97%
én mindig nőiesen és ízlésesen öltözködöm. az aktuális divatból mindig azt emelem be a saját ruhatáramba, ami jól áll nekem, megy a stílusomhoz és tetszik is. nem éreztem még soha, hogy HP-nak néztek volna (mondjuk a viselkedésemre sem adtam erre okot).
2011. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%
Én nem azt tartom hülye p!csának, aki "divatosan" öltözködik, hanem aki bunkó, műveletlen, értetlen, idegesítő a viselkedése stb..
2011. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
A hülye p*csa olyan típus, amelyik magát mutogatja, a lehető legszűkebb/kihívóbb ruhákat veszi fel és mellé idétlenül viselkedik + néha nyávog
2011. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%
Van egy h*lye p*csa osztálytársam aki folyamatosan cicanaciban jár, kelleti magát, elvárja hogy mindenki körülötte legyeskedjen, hisztizik és olyan kevés intelligenciája van h amikor a földrajztanár a lappokról beszélt megkérdezte h mivan a laptopokkal. Ez lehetne véletlen, de kémiaórán észter helyett étrendet értsen... és ráadásul nem is olyan jó nő, csak a melle meg a segge nagy... És én ezt fiú szemmel nézem.
2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%
a h*lye p*csákat a viselkedésükről lehet megítélni, nem a ruhájukról. Csak ezek a nők általában úgy öltözködnek, h észre lehet venni rajtuk. Nálam a divatos öltözködés az ízléses, egyedi és saját stílust takar.
2011. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
A cicanacin kívül még mi HP-s?
2011. máj. 17. 16:58
 17/33 anonim válasza:
97%

"annyira baj, hogy szépek akarunk lenni?? a férfiak azt hiszik, be akarunk vágódni ,vagy ilyesmi, pedig egy nő csak azért öltözködik divatosan, hogy elismerjék, hogy szép!mert az olyan jól esik...ha azt mondják hogy szép vagy... igen, büszkeséggel tölt el, és olyankor nem félsz beismerni hogy igen,igenis szép vagy! - ha lány mondja h*lye p*csának a lányt, akkor vagy irigy rá, vagy pedig az tényleg már ízléstelenül öltözködik - ha fiú, akkor meg félreérti a dolgot"



Erre csak azt tudom mondani, hogy nem mind1, hogy azért mondja 1 férfi hogy szép vagy mert csinos a csaj, vagy pedig azért mert szexelne vele. És általában az ilyen mellkidobós ruhák tetszenek a férfiaknak, de közben az jár a fejünkben h hogy kúrnánk meg, meg hogy milyen szexi és hüde jó a segged, melle. Mellette persze meg tudjuk h ribancos, de sose mondjuk ki, főleg ha beakarunk vágódni a csajnál...

2011. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%

persze attól h ilyen mellkidobós ruhát hord valaki nem jelenti még azt h ribanc, vagy ribancosan öltözködik, meg nem is jó az ha nagyon visszafogodtan öltözködik a csaj, mert az se jó ha ránézek és az van a fejembe, hogy amikor ránézek az jár a fejembe vajon apáca-e..

Csak tényleg nem mind1 hogy amikor megnézek mondjuk egy képet a csajról és az első gondolatom az lesz h nah ez ez szép nő, vagy pedig h hüde szép mellei vannak és de megraknám a csajt egyszer legalább

2011. máj. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "ribancos" jelző már rég nem azt jelenti amit kéne.

Számomra akkor öltözködik valaki k_rvásan, ha szószerint úgy öltözködik mint egy út széli k_rva, ergo szöszmöszmackó igénytelen top a legszörnyűbb színösszeállításokban ja és mellé koszos lábujjközédugós papucs vagy valami ócska magassarkú. Esetleg szoktak ilyen egyberuhákban is lenni ami rendszerint koszos, foltos.

Az hogy valaki a divat szerint öltözködik és nincs semmi stílusérzéke csak összevissza felvesz mindent függetlenül attól, hogy azok passzolnak-e és jól áll-e neki az h*lyep*csásan öltözködik, de inkább ízlésficamos.


Teljesen mind1, hogy hogy öltözködik valaki attól függetlenül a korábban tárgyalt dolgok miatt lehet h*lyep*csa ha tényleg s*ggh*lye, és nyávog stb.


Az hogy valaki magassarkút vesz fel miniszoknyával meg kivágott felsővel az nagyon is dicséretes férfiszemmel, és ha még viselkedni is tud hozzá meg tudja viselni nem csak hordani akkor lesz egy nő igazán nő. Aki meg mindig csak inkább egyszerű farmerben sportcipőben (nem szép) sima felsőben jár még ha ízlésesen is, akkor sem fog tetszeni a férfiaknak annyira. Nem mozgatja meg a fantáziájukat.


Asszem második hosszászóló: Hol láttál te latexet h*lyep*csákon, tudod hogy mi az?

2011. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%

HP:


1. Ha van körülötte valaki, ha nincs, feltűnősködik! Feltűnési viszketegség!

2. Küllemre kirívó, saját magát mutogató.

3. Mozgása mintha kifutón lenne!

4. Annyira szép, hogy ha köszön neki egy pasi, akkor sem néz oda a pasira, mivel úgysem merne köszönni... Ergo nem érdekel...

5. Nagydarab pasi, nagy kocsi, mert az "ő szintjéhez" ez dukál...

6. Mivel energiája 80%-át és érdeklődési körének 100%-át a saját szépsége teszi ki, így szűk látókörű, unintelligens a világról semmittudó.

7. Úgy viselkedik élete minden percében mintha fotózáson lenne...

8. Azon is vigyorog röhög, amin nem kellene! Mivel "ő így boldog"! És a pasik szeretik a boldog nőket!


mindezt összevetve egy romlott személyiség, akit minden pasi inkább elkerül!

A nagydarab feltűnősködő nagykocsis pasik meg csak azért tűrik el őket maguk mellett, mert jól áll a kocsinak...


ENNYI RÉSZEMRŐL!

2011. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!