Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a mai csajok egy jóképű, sportos fiatalemberrel járni?

Figyelt kérdés
19, rendszeresen sportoló, állítólag intelligens is, és úgy gondolnám a 16-18 korú csajok illenek hozzám, de ők rám se hederítenek... vagyis a csinos, értelmesebbikje!
2011. máj. 8. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok...
2011. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem értelmesnek és csinosnak is mondanak...Nekem kellenél:) 19L
2011. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hmm... érdekes, túlsúlyos voltam. Mondom tuti ezért nincs barátnőm, leadtam 28kg-ot (nem csak ebből az indokból), folytattam a sportot is és ugyanúgy semmi xD aztán alább hagytam, befejeztem a futást, a kondit, mindent. Végül a legváratlanabb pillanatba összehozott a sors a szerelmemmel :) ez ilyen...


19/f

2011. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg túl kedves vagy, legyél kicsit bunkó és nagyképű
2011. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sztem az utolsónak van igaza. Én egy kajak táborban jöttem össze a szerelmemmel 4 éve...úgy h nem is ő hanem a húga járt a sulimba, megüresedett egy hely, és jött. Ennyi. Sosem tudhatod
2011. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg jóképű sportos és intelligens vagy akkor nagyon szar kell h legyen a dumád h ne tudj összeszedni senkit :D
2011. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát ha gondolod engem érdekelnél

Írj mailt!



19/L

2011. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy sportos vagy, önmagában még nem jelent semmit. Legyél tahó, játszd az agyadat és akkor majd kellesz.
2011. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is írhatsz. Kíváncsi vagyok :)Bár én húsz vagyok.
2011. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azé van me a mai lánykák a nagyképű bunkó ... stb csáveszokra vannak ráakadva 2 csoport van egyik féle a szolis agyonéget kondis alfahím fajta.. a másik a csontokból álló megakarok halni és ló hajam van emo filing.. :DDDD na ez ke nekik ;D
2011. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!