Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a férfiakat. Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férfiakat. Kinek jó ez és mi értelme?

Figyelt kérdés

Adott 1 pasi. Egy buliban kavartunk, ő egész este vizet ivott tehát nem volt részeg (erre nem fogható). Elkérte a számom, biztosított róla, hogy felhív másnap. Nem hívott fel, viszont bejelölt. Erre én írtam neki, mire szintén biztosított, hogy találkozni fogunk.

Jó, nem okozott akkora törést, mert már szinte megszoktam. De kérdem én, akkor mi értelme egyáltalán számot kérni stb? Nem az én ötletem volt. Biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, de akkor legalább "valami" történt volna. Akkor mindketten jól járunk és én sem gondolkozom rajta, hogy mit akarhat tőlem.

(nem konkrétan a pasi érdekel -most már- inkább a miértek)


2011. máj. 7. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak szórakozásnak vette az egészet, Valószínű. Vagy közben megismert egy másik lányt. Sok minden lehet. Azért hülyíteni téged nem kellett volna.


23/F

2011. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehet elkérni a számodat?

Attól hogy te már rögtön lesz*ptad volna ő ezek szerint nem olyan meg a mondatoból kiragadt részlet is erre utal hogy neked az kellett volna már


"de akkor legalább "valami" történt volna. Akkor mindketten jól járunk"


Gondolta hogy elkéri a számot, így ha nincs senkije felhív meg legalább kéznél leszel

2011. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet csináli férfi létemre inkább meglepetésszerűen török rá a lányra ,hogy én voltam az akivel szombaton..." persze előtte haveroktól tájékozódok.Nem mindenki olyan mint a te "paciensed"
2011. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek és harmadiknak köszönöm. Másodiknak üzenem, hogy nem vagyok ribanc és nagykabát sem, amit ha "kéznél kell lenni" akkor leakaszthat a fogasról.
2011. máj. 7. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

én az ilyet bizonytalanságnak gondolom.

de a magabiztos, határozott hapik mindig jelentkeznek, nem ígérgetnek a nagyvilágba:)

2011. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nehéz lenne megmondani, hogy pontosan miért csinálta, azt csakis ő tudja. esetleg indulj ki magadból, hogy te miért csináljál ilyet. amúgy rengeteg lány szórakozik ugyanígy, ezen ne lepődj meg. a miért-et pedig sosem fogod megtudni, az ilyen emberek ahhoz túl énközpontúak, hogy egyenesek és őszinték legyenek másokkal.
2011. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is pont így jártam, de mindig csak azok az emberek tűnnek el akik kicsit érdekeltek is xD ezt már én is megszoktam, én arra gondolok h esetleg volt bennem egy olyan dolog ami nem volt neki szimpatikus, mert én is ráztam már le így hapsit, először tetszett aztán beszélgettünk, de tök unszimpatikus lett :S szal valami hasonlóról lehet szó, vagy tényleg találkozott közbe egy másik csajjal aki jobban bejött
2011. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!