Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek versenykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek versenyképes maradhatok így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kedves, mackós, (hangsúlyoznám NEM kövér) fiatal, jó beszélőkével megáldott férfi vagyok, akit általában párként és barátként is szeretnek a nők, legtöbbször általuk is megmagyarázhatatlan módon. Igyekszem kedves, kompromisszumkész lenni. Ezidáig nincs is semmi probléma, évek óta nem töltöttem egyedül hosszabb időt, max 1-2 hetet.


Azonban a múlt héten kissé illuminált állapotban tartottam hazafelé, amikor három kedves,számomra ismeretlen korombeli úgy gondolta hogy ideje verekedni. Aki már küzdött egyedül 3 emberrel, az tudja, hogy 3 hasonló erejű ember ellen nincs esélye. Nekem sem volt sok, ennek ellenére a dolog hamar lezárult, az egyik jobb oldalról kirúgta a lábam, és egy kemény tárgynak nekiesve elég rondán szétszakadt a jobb szemöldököm alatti rész közvetlen a szemem mellett, és a halántékomon, több hozzáértő biztosított arról, hogy ugyan be fog gyúgyulni a seb, de mindegy mit csinálunk vele, csúnya sebhelyet fog maga után hagyni, kivéve ugye egy gyógyulás utáni esetleges plasztikai beavatkozást ami majd eltüntethetné, de nem biztos hogy egy ilyen flancra jelenleg el szeretnék költeni 5-600 ezer forintot, jól megy most, de annyira nem, hogy effektív kidobjak ennyi pénzt az ablakon.


Tehát nem fél kiló darálthús lóg ki az arcomból, csak egy kb 4 centiméter átmérőjű, szétágazó sebhelyről beszélünk. (bár ugyan még be sem gyógyult, ez csak az amire számíthatok.)


Lényeg a lényeg: Kizáró tényező lehet-e egy közepesen feltűnő sebhely az arcon párválasztásnál, úgy, hogy egy kedves aranyos belső, és egy igényes külső áll a serpenyő másik felében?


2011. máj. 6. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez bárkit is zavarna. Ha mégis, akkor az illető elég felszínes ahhoz, hogy ne is törődj vele :)

Én pl. exemen, amíg együtt voltunk, kifejezetten szerettem a sebhelyeit, volt neki egy pár :)

2011. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! :)


L20

2011. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, tele vagyok így is velük, a jobb térdemen harmadfokú égésnyomok vannak egy 5 centi sugarú körben, a mellkasom bal fele úgy néz ki mint amibe beletépett valmi, és végig van egy vágás a jobb combomon. Mert tavaly meg egy rohadt kamion ütött el motorral, szóval voltam már párszor rosszabb formában is, de ez lesz az első sebhely az arcomon, és egy kicsit tartok a dologtól.
2011. máj. 6. 01:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az, ne vegye el az önbizalmadat! A lányok szeretik a rosszfiúkat! Lehet sex appealként fogják majd fel páran.
2011. máj. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy csak ilyen lányokkal fogok találkozni:)
2011. máj. 6. 01:36
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves laci1000!


Kívánom hogy kapjon be a húdaráló, meglátnánk hogyan változtatná meg a gondolkodásodat a dologról.

2011. máj. 6. 01:47
 7/13 A kérdező kommentje:
*húsdaráló
2011. máj. 6. 01:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Laci, te annyira buta vagy!

Azért regisztráltál ide, hogy kötekedj? Majom. :D

Kérdező, tényleg nem lesz gond! :))

2011. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem biztos ám, hogy megmarad a seb a fejeden tesó! főleg jön a nyár is,lebarnulsz majd stb... egyre halványodni fog. Phlogosam kenőcs, ezt ajánlom kenegetni rá. A 3-mas csicskabandát meg feljelenteni!
2011. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Baromi szerencséd van : lett egy szövetségesed. Hogy miért mondom? Amíg a sebhelyeket a ruha takarja, könnyen érheti a leendő csajodat meglepetés. De ez, ami heget az arcodon fogsz viselni, a legjobb barátod lehet :

1. A csajok általában szeretik az ilyen jellegű sérüléseket,a "rosszfiús"-feeling, na meg az anyai ösztön miatt.

2. Aki emiatt nem fogad el, az az ember ennyit is ér. Így kapásból kiderül, ki az, akire nem érdemes az idődet vesztegetni....


Végül egy tanács, ami a páromnál is bevált : még varratszedés előtt kezd el kenni aloe verával. A rendes aloe vera növény levelét tépd le, a levét kinyomva kenegesd vele. Szinte nyom nélkül meggyógyul!!!!


( Ha nincs ilyen virágod, szólj és küldök egyet postán....)

2011. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!