Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól cselekszem? Találkozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem? Találkozom a volt barátommal, de nem fogok vele lefeküdni. Mondtam neki is. Kivesz egy szobát, de én csak beszélgetni fogok vele. Ugye ezzel nem alázom meg magam, és nő maradhatok előtte?

Figyelt kérdés
Azért találkozom vele,, mert sok dolgot kellene vele megbeszélnem, és mert még szeretem valahol, de már semmire sem lennék képes vele, ami a szexet illeti, mert nagyon megbántott.
2011. márc. 3. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobát miért kell ehhez kivenni? Menjetek egy kávézóba, tisztább...
2011. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak a jelenlegi pasid meg ne tudja mert ketté vág.

Ha van.

2011. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem mennék vele szobára, ha már nem a barátom. Úgysem fogod tudni megállni, hogy le ne fektessen, mert csupa szépet és jót fog mondani, felhozza a régi emlékeket. Ilyenkor nagyon agyafúrt tud ám lenni egy fiú. Viszont egész biztos, hogy menne minden úgy, ahogy régen volt.

És ha hagyod magad, akkor utána nagyon nem fog tisztelni. Mindenkinek kifecseg. Ha nem hagyod, akkor csodálni fog.

2011. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt akarom. Nem tudtam lezárni magamban a múltat, de így, ha nem hagyom, akkor nőként érezhetném magam, és büszkén léphetnék ki belőle.
2011. márc. 3. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, itt a méltóságodról van szó. Te döntöd el végül is, gondolom megerőszakolni pedig csak nem fog. Max. megsértődik és hisztirohamot kap, manapság úgyis olyan hisztisek a pasik... De azzal te ne törődj!
2011. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk mar, h te nem akarsz vele lefekudni..

akkor miert mesz vele szobara, eleg lenne egy kavezo, ott is megmutathatod, amit akarsz..

2011. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval, azért nem kell szobára menni, mert tisztázni akarod vele a dolgokat. Te is tudod, mi lesz a vége. Ne ringasd bele magad, hogy nem fogtok lefeküdni, mert igen! És ezt a lelked mélyén te is akarod, azért mész bele ebbe a helyzetbe. Ha meg akarod őrizni a méltóságodat, ne menj vele szobára, hanem üljetek be egy csendes kávézóba, és beszéljétek meg a dolgokat.
2011. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj,szobára mész vele,valahol még mindíg szereted.akkor meg ezek után ne mondjad már h nem fogsz vele lefeküdni.
2011. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!