Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Igazábol most gondolok elöször komoly kapcsolatra. 1el alattam jár a suliban és hát nem túl gyakran találkozunk de vagyok vele olyan nexusba h elbeszélgetünk hülyéskedünk. Arra gondoltam h elöször megkérdem mit csinál suli után és ha szabad elhívom mekibe vagy fagyizni vagy csak szimplán sétálni. Szerintetek? 16f
2011. máj. 5. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is ebben a korban vagyok, mint te! Nekem is ugyan ez volt egy lánnyal. Nos: én elhívtam sétálni beszélgettünk röhögtünk vicceket meséltem neki:) Aztán egyre többet találkoztunk. Végül egy nap erőt gyűjtöttem és lekaptam. A csaj örült neki és azóta együtt vagyunk. Ajánlom neked is ezt remélem sok sikerrel jársz:)!
2011. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én is pont a ti korotokban vagyok!!! tök szép az élet, csak szerintem az a nagy baj (most tényleg..) hogy a lányoknak kell a magabiztosság. hívjátok el máshova..beszélgetni először és legyetek nagyon nagyon magabiztosak (de nem nagyképűek..természetesen). és tök jó lesz minden..
2011. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Szia. Én is ebben a korban vagyok, mint te! Nekem is ugyan ez volt egy lánnyal. Nos: én elhívtam sétálni beszélgettünk röhögtünk vicceket meséltem neki:) Aztán egyre többet találkoztunk. Végül egy nap erőt gyűjtöttem és lekaptam. A csaj örült neki és azóta együtt vagyunk. Ajánlom neked is ezt remélem sok sikerrel jársz:)!


Hasonlóképp mint az előző tag mondta! Merj kérdezni! legyél tökös! Meny oda hozzá és kérdezd meg . "Heló bitch suli után jösz egy kört velem a városban". Ha kérdezi mivel akk lazán " gyalog tod séta" erre ő "Ja" Itt már fasza. (Y) Belemegy simán, tuti. Vesd be humorod a legjobb tudásod szerint. kavard fel érzelmileg ember de csak fokozatosan aztán jöhetnek a lazább szexuálisabb poénok itt fontos a bocsánatkérés is némeik poénnál ha olyat mondasz ami rossz hatással van rá. nem baj nem para nyomjad :D .Később jöhet a többi téma. A tudsz állat is lenni akk a poénok közé süssél be 1-2 állatságot is (poénos cselekvések amik a csajnak bejönnek) a többit később :D

2011. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az üzenet első fele azt ne nézd :D
2011. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, úgy is elutasít, majd meglátod.
2011. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

uccsó komentelőnek:

ha te ilyen negatívan álsz a csajozshoz akk neked nincs is tököd xD

2011. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Nincs hát:D "szétrúgták" verbálisan a kedves hölgyikék:D

Mindig elutasítanak, akkor minek kezdeményezni?Tudjuk mi lesz a vége...Ez az igazság, nem értem hogy lesz egyáltalán valakinek barátnője.

2011. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hívd el! a második kommentelőnek teljesen igaza van! mit veszítesz? de nagyon sokat nyerhetsz!
2011. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Úgyis csak azon múlik, h külsőre bejössz-e neki.
2011. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha ennyien elutasítottak és szétrúgták a rityódat akkor te csak is 1 retek emós lehetsz :D
2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!