Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fenn van egy lány msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fenn van egy lány msnen és megszeretném szerezni. Mivel kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

inkább hódítsd meg , mert a megszerezni szó picit durva :)

KB: szia milyen napod volt? Nem lenne e kedved a szünet utolsó napját velem tölteni pl :)

sok sikert

2010. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
azzal kezd, hogy rákattintasz 2x a nevére
2010. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

ha msn nem lenne. akkor nem ennének párkapcsolatok vagy mi a bánat?

na mind1


amúgy érdeklődj utána..

de ez hogy hogyan szerezd meg.. ehhez nagyon kevés dolgot írtál le. ahhoz hogy megfelelő tanácsot kapj sztem több infót kellett volna közölnöd hogy eleve hogy álltok egymással :3


18/L

2010. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 White Fang válasza:
Lassan kell haladni. Ráírsz, beszélgetsz vele, megkérdezed hogy van, milyen volt a napja stb. Eldumálgattok valami témáról, elhívod egy találkára (nem randi), beszélgetsz vele stb. A lényeg hogy lazán állj hozzá mintha semmit nem éreznél iránta csak haverként, ismerősként kérdezősködsz, érdeklődsz iránta. Értékelni fogja. Nem kell hozzá sok idő és látni fogja, hogy fontos neked. :)
2010. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pár napja már beszéltem vele de olyan kínosan éreztem magam és kb 10 perccel később lerázott. Egyszerűen olyan szarul érzem magam hoyg nincs ötletem és olyan pancsernek érzem magam mellette.
2010. nov. 5. 21:41
 6/11 anonim válasza:
Akkor meg haggyad lógva az egészet.
2010. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azért rázott le! Mi van akkor, ha próbára akar tenni??? Vagy meg szeretné tudni, mennyire fontos neked... Sok sikert:)
2010. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
csak őszintén :). Miután megismerted valld be neki az igazat, és a megszerezni az kicsit erős. mond el neki hogy hogy érzel iránta, de előtte tényleg nagyon barátkozz össze vele!
2010. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért pont msn-en? Annyit kérdezz, akar-e veled találkozni, ha nem vagy kifogásokat mondd, nem érdekled. Csak tudom, én is lány vagyok.
2010. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

El kell vele hitetned, hogy ő neki kellesz te és nem ő neked. :)

Ne lássa rajtad, hogy annyira odavagy érte, mert akkor semmi kihívást nem találd benned és nem fogsz neki kelleni

2010. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!