Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, vagy csak kedves?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak kedves?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, akit csak látásból ismerek, általában rám szokott nézni, ha szembe jön, de egyszer úgy rám mosolygott, hogy nem nagyon lehetett félreérteni. Illetve lehet, hogy mégis: lányok szoktatok csak kedvességből is mosolyogni, vagy ez azért mindig jelent valamit?
2011. máj. 3. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem igen :)

velem is volt olyan h tetszett egy popcornos fiú és csak rámosolyogtam erre majd elolvadt :)P

2011. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam kedvességből is rámosolyogni olyanra, akit mondjuk látásból ismerek (vadidegenre nem, vagy csak nagyon ritkán), de a millió dolláros mosolyt csak olyannak dobom be, aki bejön :)
2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!