Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak kedves akar lenni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem szórakozóhelyen sráccal, hazakisért elkérte a számom, mondta majd felhiv. pár napjára rá fel is hivott, találkoztunk. Mondta egy idő után h rettenetesen szégyelli magát de pár dolog kiesett az elejéről, mer kissé ittas volt. fura is volt mert sokkal visszafogottabb volt. ami persze nem baj,csak nem tudom hogy vajon igy is tetszem neki, vagy most mi van. azt mondta akkor majd jövő héten hiv ha ráérek. szerintetek van esély? ja nagyon gáz h mondtam neki, hogy csak 2 órára érek rá, mert másokkal már megbeszéltem találkozót?igy csak annyit tudtunk találkozni
2010. szept. 23. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

bejössz neki :)

felhívott még ha kissé itta sis volt akkor nem értem ezen mit nem lehet ki következtetni.. :)

szal hajrá :)

16/L

2010. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bejössz neki.
2010. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!