Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy tudnám megszerezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tudnám megszerezni a számotokat egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma a buszon egy lány mögött álltam.Nekem nagyon bejött.

Folyamatosan hátra hátra fordulgatott és úgy vettem észre hogy mindegyik fordulásnál rám pillantott.Olyan volt mintha felmérné a helyzetet mert volt mikor lefelé a cipőmet nézte vagy a pólómat de az arcomra pillantott legtöbbször csak elég hamar elkapta a fejét.

Állítólag jóképű vagyok de nincs sok önbizalmam.Szóval nem próbáltam meg vele szemezni mert elkezdtem gondolkozni azon hogy mivan ha nem is engem néz,nem miattam fordul hátra stb.

Sajnos én csak 2 megállót mentem és leszálltam.Ő nem tudom meddig ment.

Egy ilyen szituációban hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést? (főleg hogy nem kevesen voltak a buszon)

Tudom hogy ez már elúszott de ha máskor ilyen történne...

Akkora hülye vagyok hogy nem csináltam semmit, most utólag nagyon bánom de akkor nem tudtam hogy mit csináljak.


17/F


2011. ápr. 29. 15:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mizu? Mi a körzetszámod? :D

mondjuk manapság tényleg elég egy név hogy később megtaláld, kivéve ha Kovács vagy Nagy mert akkor jobban jársz a telefonszámmal

2011. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy elnéztem amit írtál valószínűleg az a gond hogy nem mersz idegenekkel beszélni. Ezt nyugodtan lehet fejleszteni. pl egy Tesco-ban menny oda sok emberhez valami idóta kérdéssel. tök8 mit mondanak csak legyél magabiztos ahhoz hogy megszólíts idegeneket. Szerintem ha sokszor nézett téged adott a helyzet : direktbe megszólítod pl : Szia, láttam hogy sokszor fordulgatsz hátra és az igazat megmondva nagyon bejössz nekem. Na ha azt mondja nem téged nézett egyszerű : AZ lehet, de ha nem szólítalak meg hazamentem volna és véresre sírtam volna a párnámat, ( látja hogy komolyan gondolod.. és még vicces is vagy :D ) kézfogás + neved , ha igen akkor meg adott a helyzet.. egy kézfogás hogy legyen testi kapcsolat és bemutatkozol. Kérdezd meg 1-2 belső tulajdonságát , de ne csak vágd hozzá a kérdést hanem mondj magadról is valamit őőő pl : szeretem a zöld színt, sportolok egyéb.. ha van ideje hívd el valahova ha nincs akkor majd a végén kérd el a számát és mond meg neki hogy mikor fogod hívni. Így valószínűleg várni fogja és nem fogod ki rossz passzban. Innen már a te dolgod. Ja és én nem hiszek nagyon az elkéred a nevét és majd facebook-on dologban. Érzelemkeltéshez sokkal jobb a személyes.. Neten majd ha együtt vagytok. Légy magabiztos és ne remegjen a hangod és ne ugrálj össze vissza ( ne mocorogj ) Nézz a szemébe sokat és sose te nézz el hanem várd meg amíg ő fordul el. esetleg folyamatosan beszélgess mellé szemkontaktussal. Végére egy puszi ha bátrabb a csaj vagy egy ölelés is megteszi. Légy domináns , ha tetszik ne gondolkozz rajta sokat mert azt hiszi bátortalan vagy. Szóval ha bejön akkor gyerünk! :D
2011. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Például indíthattál volna ezzel:


""Szia! Szerinted melyik h*lyébb helyzet, ha most meghívnálak - beülnénk valahova, ennénk két agyonszikkasztot zsemlében, zsírtól fröcsögő hamburgert, és innánk rá egy böfögtető kólát,....


vagy ha ezt nem teszem meg, és utána a neten a gyakori kérdésekben verném a csalánt, hogy miért voltam olyan hülye és nem szólítottalak le....??"""


Ja majd elfelejtettem...és k*rva jól áll rajtad ez a ruha...(helyettesíthető a "töff-töfölnék a melleiddel"-kifejezéssel).... :-/ Bár ez utóbbi két nagy pofonnal jár.... XDD

2011. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom egyszer úgy szólított le egy csajszit a buszon, hogy "szia, túl cuki vagy ahhoz, hogy ne ismerjelek meg." Nem volt szerencsés, mert már volt pasija a csajnak. =)
2011. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja a visszautasítást nem érdemli meg hogy csaja legyen :D
2011. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

-SZia, lefeküdnél velem 10ezerért???

- H*lye vagy??!! :-o Mit képzelsz magadról.....???

- Kár, pedig jól jött volna a pénz... :-/

2011. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokan vannak a buszon finoman érj hozzá mintha odalöktek volna és kérj elnézést. Aztán kérdezd meg elfér-e, nem kell-e több hely (mert akkor kissé odébbállsz) vagy ilyesmi. Lényeg szerintem valamilyen kis udvariassági gesztusból is el lehetne elinditani a társalgást.
2011. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Csak azzal vonzalom nem lesz :D Mivel azt gondolja véletlen az egész és csak barátkoznia kar max
2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Így is el lehet kezdeni, és közel sem akkora pofáraesés ha a csaj igy mond nemet mintha kiteszi a szivét és bevallja ha tetszik neki. Szerintem. Ha meg igent mond akkor a pasi később a tudomására hozhatja hogy tetszik neki sőt kell is hiszen többet akar, de én azt tapasztalom pasik ritkán törik magukat egy lányért csak barátság céljából. Szerintem ezt a lányok is tudják.

A barátságok általában nem igy indulnak, kapcsolatok szerelmek ellenben igen. Azt, hogy mi lesz belőle egyenlőre nem lehet tudni. De szerintem ez a módszer félénk tipusnak tökéletes, később ha látja hogy a csajszi partner a dologban akkor már nem izgul annyira tudomására hozni hogy tetszik neki és többet szeretne.

2011. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
kérdés hogy egyből vonzalomkeltéssel indít ( direktbe megmondja neki , ezt szeretik általában ) akkor egyből a sinen és persze benne van az is hogy NEM és akkor nagyot koppan, de hát ez van.. Nem lehet mindenkinek tetszeni. A másik módszerrel meg annyit hogy ne hogy beleess a "barát" kategóriába mert akkor meg onnan nem jössz ki :D
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!