Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy tudnám megszerezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tudnám megszerezni a számotokat egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma a buszon egy lány mögött álltam.Nekem nagyon bejött.

Folyamatosan hátra hátra fordulgatott és úgy vettem észre hogy mindegyik fordulásnál rám pillantott.Olyan volt mintha felmérné a helyzetet mert volt mikor lefelé a cipőmet nézte vagy a pólómat de az arcomra pillantott legtöbbször csak elég hamar elkapta a fejét.

Állítólag jóképű vagyok de nincs sok önbizalmam.Szóval nem próbáltam meg vele szemezni mert elkezdtem gondolkozni azon hogy mivan ha nem is engem néz,nem miattam fordul hátra stb.

Sajnos én csak 2 megállót mentem és leszálltam.Ő nem tudom meddig ment.

Egy ilyen szituációban hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést? (főleg hogy nem kevesen voltak a buszon)

Tudom hogy ez már elúszott de ha máskor ilyen történne...

Akkora hülye vagyok hogy nem csináltam semmit, most utólag nagyon bánom de akkor nem tudtam hogy mit csináljak.


17/F


2011. ápr. 29. 15:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
A szokásos duma: "Valahonnan ismerlek, vagy tévedek"-bejöhet.
2011. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

kb hasonló helyzetben ismertem meg a barátomat:)és tegnap voltunk 14 hónaposak.:)

szóval egy villamossal utaztunk és megvárta,hogy én hol szállok le,utána sétált egy darabig utánnam és végül egyszerűen csak megszólított,szia,hogy hívnak...

2011. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
jah és igen megkérdezte,hogy van-e kedvem beülni kávézni,üdítőzni valahova.
2011. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Velem rengetegszer fordult ilyen elő. 2002-2003 óta buszozom. .)

18/F

2011. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
89%
Szia! Szerintem nem véletlen nézett rád többször hátra valószinű azért nézett végig az öltözeteden h. felmérje a helyzetet h. ki is vagy valójában,és én lány vagyok ezért mondhatom h.az ő agyába lehet ugyan ez a kérdés járt hogy vajon tetszek neki megszólitsam... ezek a villamosok és buszos utazások már csak ilyenek. Én azt mondom h. jövőre tekintve ha van egy ilyen helyzet nyugodtan szólitsd meg mert a lányok mindig a fiútól várják az első lépést ilyen helyzetbe. Persze ne rögtön azzal kezd h. szép vagy cica mennyünk randizni hanem valami kis szöveggel h. ne haragudj nem vagyok jártad erre megtudnád mondani h.hol kell leszálnom ahoz h. a piachoz könnyen eljussak és a válaszából tudni fogod h. lehet e tovább folytatni a társalgást avagy nem.De ne nem szabad kihagyni az ilyen helyzeteket mert most lehet a lány is még mindig rád gondol.Remélem tudtam segiteni: L/14
2011. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

-Szia! Milyen napod volt?

-Szia! xy vagyok, téged hogy hívnak?

-Szia! Szereted a fagyit?


Nem kell túlbonyolítani :P

2011. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

"Szia, segítenél egy fontos kérdésben? Úgy vettem észre, hogy engem nézel, de nem vagyok benne biztos... :D"

Ha bejössz neki, akkor amúgy édesmindegy mit mondasz, ha nem pedig a legjobb szöveggel is előállhatsz az se lesz jó...

20L

2011. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A válaszból hogyan tudhatom hogy "folytathatom" e vagy nem?

Lehet hogy az ő fejében is ez járt és ezért idegesít most ez ennyire. :(

De mondjuk ha megkérdezem tőle hogy hol van ez meg ez akkor mivel folytassam a beszélgetést?


(egyébként hetente egyszer történik ilyen velem de most nagyon úgy éreztem hogy tetszem neki csak nem tudtam hogy mit csinálhatnék...)


Kösz az eddigi válaszokat! :)

2011. ápr. 29. 16:00
 10/30 A kérdező kommentje:

Tudom azt ha tetszem neki akkor mindegy de én olyan típus vagyok aki ilyenkor nem engedi el magát hanem ezerrel el kezd gondolkozni. :(

Egyébként laza vagyok sokszor a képembe is vágják ezt de ha arról van szó hogy kezdeményezzek egy lánynál akkor bekapcsol az agyam.

2011. ápr. 29. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!