Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy tudnám megszerezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tudnám megszerezni a számotokat egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma a buszon egy lány mögött álltam.Nekem nagyon bejött.

Folyamatosan hátra hátra fordulgatott és úgy vettem észre hogy mindegyik fordulásnál rám pillantott.Olyan volt mintha felmérné a helyzetet mert volt mikor lefelé a cipőmet nézte vagy a pólómat de az arcomra pillantott legtöbbször csak elég hamar elkapta a fejét.

Állítólag jóképű vagyok de nincs sok önbizalmam.Szóval nem próbáltam meg vele szemezni mert elkezdtem gondolkozni azon hogy mivan ha nem is engem néz,nem miattam fordul hátra stb.

Sajnos én csak 2 megállót mentem és leszálltam.Ő nem tudom meddig ment.

Egy ilyen szituációban hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést? (főleg hogy nem kevesen voltak a buszon)

Tudom hogy ez már elúszott de ha máskor ilyen történne...

Akkora hülye vagyok hogy nem csináltam semmit, most utólag nagyon bánom de akkor nem tudtam hogy mit csináljak.


17/F


2011. ápr. 29. 15:27
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Írtam privit...
2011. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
15:57 ez nagyon nagy :DDD (Y)
2011. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

15:57 vagyok.

Közben eszembe jutott:

Egyszer bepróbálkozott nálam egy srác a villamosmegállóban, megkérdezte mit mondtak a hangosbemondóba, mert nem értette, és hogy én régóta várakozok-e itt. (utána értem oda pár perccel)

A szövegével semmi bajom nem lett volna, de akkor dobott ki a pasim, a zokogás határán álltam, és egyszerűen fel sem fogtam, hogy próbálkozik, leráztam és elindultam gyalog, hogy ne bőgjem el magam. :D

Szóval ha valaki visszautasít, nem biztos, hogy a te hibád. Utólag sajnálom szegény srácot, nem akarta megbántani, de annál rosszabb pillanatot nem találhatott volna.

2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy jöttem össze a csajommal hogy utaztunk a kombínón és leettem magam Túró Rudival. Erre Ő odalépett hozzám és leette a csokidarabot a pulcsimról.
2011. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még jöhetnek. :)


22:05-erre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=C7JfjREmL1I


Szép álom :D:D:D

2011. ápr. 29. 23:06
 17/30 anonim ***** válasza:
22.05 vagyok. Ez hihetetlen! Volt egy rejtett kamera a szerelvényen?
2011. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
máskor jobban vigyázz :D
2011. máj. 1. 18:56
 19/30 A kérdező kommentje:
Még ötletek?
2011. máj. 7. 16:48
 20/30 anonim ***** válasza:

a számcsere fölösleges, mert kicsit nyomulósnak hathat, meg sokáig tart, ha meg félrenyomod, veszett ügy, inkább csak simán kérdezd meg, mi a neve, próbáld megjegyezni utána KERESÉS facebook iwiw fenetudja manapság ki min van fent, de ritkaság hogy valaki nincsen face-en utána sokkal könnyedébben lehet dumálni :)

20L

2011. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!