Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen Témát ajánlotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Témát ajánlotok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Hellosztok

a Kérdésem az lenne hogy milyen témát ajánlotok egy lánynál

amitöl nem kezd átmenni a beszélgetés unalmassá?

vagy pl ha beszélgetek interneten akkor mit tudnátok ajánlani a "Mizu"-n? és a "Mit CSinálsz"-on kivül ?

F/16


lécci normális válaszokat


2011. ápr. 28. 18:27
 1/10 KlenDie ***** válasza:
mi a kedvenc filmed vagy focicsapatod ha van baszuss ilyen kérdéseket mesélj neki vicceket vagy küldj neki vagy nézzetek meg vicces videókat
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy áll a palád a wowon?
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a második asszem kimerítette a csajozás minden csínját bínját. Egyébként meg régi vicces témák.
2011. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát én mindig tudok miről beszélni:DD,de ha témákat akarsz fölhozni akkor ha megkérdezed mit csinál, akkor ahhoz kapccsolódóan is tudtok beszélgetni vagy tudsz kérdezni eseleg közös ismerősök,akármi előjöhet:)

zene,sportok...amiről szívesen beszéltek:)

16/L

2011. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kvantumkémia
2011. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:

én stressz helyzetben tudom legjobban pörgetni az agyam:D

amúgy meg van adu ász:

gyerek kor.. kiemeríthetetlen isten téma.. hacsak nem pc kuckóban nőttél fel.. vagy monitor előtt

2011. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudd meg mi a hobbija, mit szeret és fejtesd ki vele részletesebben. A legtöbb ember imád a hobbijáról beszélni.
2011. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösz a nomrális válaszokat és nem vagyok kocka :)


a hogy áll a palád wow-s srácnak azt üzenem

fizesd be a következö havi wowot mert mindjárt lejár :)

2011. ápr. 28. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Háháá, dejót röhögtem azon az atom-kockán, kedves wow-os gyerek: Get a life bitch. (Am. jó poén volt. xDDDDD)


Jujj, nincs off: Van egy jó téma, ami mindig segít (legalább nekem segített... :))

Kérdezd meg tőle, ha hirtelen lenne nagyon sok pénze, mit tenne vele. :)

2011. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ú a gyerekkoros téma sztem is jó:D csomó emléket lehet mesélni megbeszélni amiről mindig eszébe jut a másiknak is egy újabb dolog..meg jobban is megismerheted.

amúgy az a rossz a virtuális beszélgetéssel hogy nem látod az illetőt, milyen kedve van épp vagy h miért nem ir vissza meg ilyenek. engem az zavar benne ettől függetlenül szoktam msnezni persze csak zavaró. élőbe jobb:) legjobb ha élőbe tudtok dumálni, többminden kiderül.:)

2011. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!