Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire jönnek be az amerikai focit játszó fiúk?

Figyelt kérdés

3 éve játszom csapatban. A barátnőimnek sose mondtam elsőre, csak ha kérdezték sportolok-e valamit. Amikor megtudták igazából furán néztek rám, szám szerint 2 lány és féltettek.

Átlagban bejön a csajoknak?


2011. ápr. 25. 21:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
22:24 nem feltétlenül csak nagy daraboknak való. Van olyan poszt ahol nem muszáj nagydarabnak lenni. Lányoknál meg úgyis máshogy van. :) Amúgy aki amerikai focizik nem feltétlenül izmos. A falba például van, hogy kicsit nagyobb darabok vannak.
2011. ápr. 25. 22:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Tudom nagyjából,hogy vannak ezek ,de azért nekem akkor is jobban bejönnek a sportolok, mint aki semmit nem csinál XD

Lehet , hogy azért mert én is szeretek sportolni :)

2011. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

22:24-es vagyok, igazad van,de én nem nagyon akartam összetörni magam :P, jobban szeretem ha másnak jobban fáj ,mint nekem :P

DE az a baj, hogy nem vagyok se nagyobb darab ,és a fiúk így is ugratnak hogy elfúj a szél :D

Nem tudom, én úgy gondoltam hogy így nem lenne jó belekezdeni ,de lehet hogy igazad van és megért volna egy próbát de majd megpróbálom egyszer :)

2011. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

22:04 Igazad van, én is szeretem az olyan lányokat akik szeretnek sportolni. :)

22:14 Meg kell próbálni, úgyis megtanítanak normálisan ütközni stb. Mire odaérsz, hogy rendesen edzened kell úgyis fel leszel készülve, a kicsit nagyobb termet előny ebben a sportban de nem feltétel! Ha pedig érdekel próbáld meg mert bánni fogod ha nem próbálod! :)

2011. ápr. 25. 23:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érdekel, hogy mit sportol, de nem rossz, ha van egy hobbija, amit 'különösen' szeret, de hogy ez amerikai foci, vagy sima foci, vagy kosár, vagy úszás, nekem oly mindegy.
2011. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
magyarországon ezek inkább kövérek :D
2011. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 FFDP ***** válasza:
Tesó, akkor most rugby vagy amerikai foci? Mert a kettő nem ugyanaz ha jól tudom.
2011. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Amerikai fociról van szó, miből gondolod, hogy rugby?
2011. ápr. 27. 23:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Steelers elvesztette a super bowl-t :'(
2011. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jaja :'(. Nekik szurkoltam én is! Csípem Polamalu-t :D
2011. ápr. 28. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!