Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik úgy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, vagy a lányok többsége tényleg tök egyforma manapság? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak neked...
2011. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
külsős szemmel biztos amíg nem ismersz meg valakit addig tök egyforma minden ember.
2011. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne az? Szerintem nincs két egyforma lány / ember sem/. Még az ikrek is különböznek egymástól.
2011. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A francokat nem egyformák. Tízből hat lány tornacipőt, csőgatyát meg valami színes felsőt hord, SP az álompasijuk, és fennhangon, mindenen vihogva szeretik hirdetni a világnak, hogy buták, mint a föld.
2011. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
A lányok és a fiúk is.Ez az új emó hajvasalt stílus a menő és mindenki olyan akar lenni.Azt sem lehet már megmondani melyik a fiú és melyik a lány.
2011. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy külsőleg egyformák, a baj az, hogy egyformák akarnak lenni. Sőt, az emberek nagy része - még ha külsőben különbözik is -, belsőleg egyforma, ugyanaz a gondolkodási sémájuk, ugyanazokat a tévhiteket hajtogatják, ugyanolyan ostobák, ugyanazokat szeretik, mint egy rakás robot! És ez elkeserítő.
2011. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A többség tényleg egyforma. Iszik, cigizik k*rvásan néz ki és csúnya. A normálisak meg kihalófélben vannak...
2011. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, egyformák és sajnos nem pozitív értelemben.

Az összes csaj, egy hülye, sötét, ostoba, beképzelt ribanc, akik egyfolytában isznak, cigiznek, drogoznak és minden hétvégén mást szopnak le egy lepra diszkóban. Rendkívül lusták és anyagiasak. Az öltözékük, a sminkjük és a hajuk olyan, mint egy k.rvának. Az a legszomorúbb, hogy ezekre még büszkék is, és aki csak egy kicsit is normálisabb náluk azt lehülyézik és kiközösítik.

2011. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak neked tűnik úgy.Hisz télleg uazok. Mindegyik uoan ruhát hord, ami nem is annyira gáz. Engem az zavar, ha esetleg egy egyedibb ruhát veszek fel(ami ugyanúgy trendi) már megszólnak, h jújj, h nézel ki. Mindenki csak vasalt hajjal jár, és egy kiló sminkkel...
2011. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiatal lányok már csak ilyenek. Majd idővel kialakul az egyéniségük... Az iskolás korosztályra igaz lehet a megállapításod.

Én idősebb lányokkal szoktam ismerkedni és egy rosszul sikerült randiban is tudom azt élvezni, hogy megint egy egészen más karaktert ismertem meg.

2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!