Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még soha nem volt barátom. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
164 cm-49 kg....nem nagyon sminkelem magam,(jó tanuló vagyok)...nem az a nyomulós fajta.,
2011. ápr. 23. 16:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ha gondolod megtanítalak minden jóra:)

18F

2011. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

16:31-es vagyok

Nálam nem az van, hogy nem kellek senkinek, csak mindig totál más stílusú, tőlem idegen életvitelt folytató pasik akarnak velem összejönni, akiknek az életcélja, stílusa, az egész élete összeegyeztethetetlen az enyémmel, ráadásul még kűlsőre sem jönnek be nekem, akkor meg mért mennék bele. Vannak azok a tipikus helyes, macsó pasik, és köztük is vannak rendesek, akik nem cigiznek, néha buliznak, de akkor sem részegek, nyáron strandra járnak a haverokkal, el lehet velük menni vásárolni, mert érdekli őket a divat, dolgoznak, és tanulnak, akik hiába jóképű macsók akkor is rendesek, és ismerek is egyet kár, hogy neki nem kellek.

2011. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 tsz-tag ***** válasza:
na a probléma hogy neked ott az ideálod a macsó szerepében...a macsónak sosem fogsz kelleni mert ilyen elvárásokkal talál nálad különbet is és nem sértésből mondom.A probléma hogy a te érdeklődési köröd kimerült ezekben a felszines vásárlás, öltözködés dolgokban ami valljuk egy párkapcsolatba de az élet dolgaiban semmit se nyomnak a lattba...ilyenkor mondom azt hogy ismerek számtalan embert aki pont nem a külseje miatt szeretett bele a másik emberbe hanem a belső dolgaiba, pedig lehet előtte meg sem fordult a fejébe előtte vele járni...ez olyan hogy én elvárom egy lánytól hogy igenis tudjon főzni...de ha van egy konzervnyitóm akkor már éhen nem fogunk halni...
2011. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem akartam és nem is akarok regényt írni, aki most tetszik először abszolút nem jött be. A belső értékeit szerettem meg és azután megtetszett, csak közben rájöttem, hogy ő a világ legjobbképűbb pasija, akinél esélyem sincs, és nem én mondtam rá, hogy macsó, hanem a barátnőim, de ha jobban megnézem tényleg a tipikus jóképű divatos pasi, és a vásárlással meg mi a baj? Sokkal kiábrándítóbb, ha a pasi azt hiszi egy kicsit gyúr meg eljár kondizni és ő lesz a legklasszabb pasi a földön, ennek a srácnak a testi adottságai jók, de nem kondizik, nem sportol, van egy pici pocija, és nekem így tetszik.

Meg amúgy sem lenne az esetem ha csak látatlanba learnák a külső tulajdonságait szóval én nem csak a külsőre megyek, kár, hogy ez jött le az írásomból.:(

2011. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezzel én is így vagyok :D Több pasi bepróbálkozott de eddig egyik sem felelt meg az igényeimnek xD De talán most alakul majd valami :)

17/L

2011. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 tsz-tag ***** válasza:
hát én sajnálom a legjobban elhiheted...pont egy érzékeny témát említettél meg és ez márpedig a kondi...én évekig edzettem és akikkel lent voltam abba az időközbe, kicsik, nagyon hatalmas izmos vadállatok meg kövérek, én sem és ők sem azért gyúrtunk hogy valaki is azt mondja hogy de szép vagy...ez a tipikus elitélős szarság hogy gyúr és ő azt hiszi magáról az adonisz.a többség aki terembe jár az maga miatt megy le és nem más miatt, persze vannak kivételek és ezért rossz a megitélésük másokkal szembe.ugyanez van a macsó pasikkal, látod hogy szép és amit mond elhiszed...lehet kedves meg akármi de ők is használtak már ki lányokat, pont mint a kedves aranyos srác.Én például tanulok, faternak besegítek felrenoálni a családi házunkat és hamarosan elkezdek vitorláshajó maketteket csinálni.engem ez érdekel téged meg a vásárlás...mindenkinek más az érték.epekedhetsz a kedves srác után ha ő talál nálad ugyis kedvesebb és szebb lányt.lehet itt panaszkodni hogy nem kellek senkinek de elárultad magad azzal hogy azok próbálkoznak akiknek az életstílusa nem pont olyan mint a tied...így nehéz dolgod lesz.sajnálom
2011. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Lehet nehéz dolgom lesz, de nekem csakis az igazi kell, ahol érzem, hogy ő a mindenem és én is az vagyok neki.

Ha meg csupa olyan dolgot kedvel, szeret amit én nem és fordítva akkor, hogy a fenébe lehetnénk boldogok együtt, meg amúgy is, ami nehezen jön össze, az biztossan tartós lesz.:) Szóval várok én még az IGAZIRA.:)

2011. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 tsz-tag ***** válasza:
én is nehezen jöttem össze a barátnőmmel 2 évvel ezelőtt és mára napi szintü a vita és fos minden...szóval ne vedd készpénznek amit írtál.különben meg várj ameddig ráérsz...nem mi vagyunk magányosak...20 as éveidben meg már nem tudsz változni semmyilyen tanács hatására ami előrelendítene téged a dolgokban, különben meg nem mi vagyunk magányosak hanem te szóval ha te hajkurászod a tökéletest hará ;)
2011. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
én szivesen öszejövök veled!!
2011. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Én ugyan ebben a helyzetben vagyok csak

16 ées fiú esetében :D

2011. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!