Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy bonyolult kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy bonyolult kérdés csak a lányoktól?

Figyelt kérdés
A lányunoka tesómmal beszélgettem arról, hogy én régóta kondizom nem használok semmi szert. Ezáltal nem tudom túl kigyúrni magam. Az utcán mindig is megnéztek a lányok én pedig vissza mosolyogtam rájuk. Azt mondta az unoka tesóm lehet, hogy tetszek a lányoknak és éppen ezért nem barátkoznak vele, mert esetleg azt gondolják, hogy van barátom meg a kinézet alapján nőcsábásznak tűnhetek a lányok szemében ez miatt a lányok inkább hűségesebb pasit kereshetnek.
2011. ápr. 23. 10:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Viszont, ha én közelednék a lányok felé csak az a baj nem nagyon tudok erre való taktikákat csak az osztálytárs csajokkal beszélgetek el, ha megoldanám, hogy valahogy megismerjenek ismeretlen lányok akkor lehet, hogy könnyebben tudnék barátnőt szerezni?
2011. ápr. 23. 10:40
 2/8 szamóca. ***** válasza:
100%

nem létezik olyan nő aki azért nem jön össze veled mert túl jól nézel ki, vagy túl népszerűnek gondol.

inkább az lehet a baj hogy nem beszélgetsz velük. ismerkedj emberekkel, járj el otthonról, és több esélyed lesz.

2011. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már taktikázni akarsz akkor régen veszett ügy a társkeresés.
2011. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Taktikát úgy gondoltam párkereséssel együtt összerakva, hogy vannak olyan helyek ahova csajok járnak és ha én is olyan helyekre mennék mondjuk buliba csak ott esetleg azért rossz ismerkedni, mert a nagy hangzavartól talán nem is hallanánk egymást nem így van? :)
2011. ápr. 23. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
szamóca: dehogynem létezik, én is tartok az ilyen pasiktól, persze tudom hogy nem szabad beskatulyázni az embereket, de mindenkinek van egy bizonyos első benyomása. Én a kondizós emberekről pl azt gondolom, hogy annyit foglalkoznak a külsejükkel, hogy a lelkük szépítésére már nem is jut idejük :P persze minden megcáfolható. Szóval tényleg az a kulcs, hogy kezdj el beszélgetni velük! De miért pont buliban? az olyan 'gyere smároljunk, holnap azt sem tudom ki vagy' típusú ismerkedés.... :( nincs valami más társaság ahol megismerhetsz valakit?
2011. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca. ***** válasza:

úgyértettem, hogy ha megismered és bejön a belsője is nem fogod azt mondani hogy na nekem ez akkor se kell mert jól néz ki...

úgy hogy a probléma ott van hogy nem ismerkedik.

2011. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igazság szerint nem tudok helyeket :S

Neten szoktam beszélgetni folyamatosan ugyan azokkal a lányokkal kedveljük is egymást de ennyi, azért nem jó neten ismerkedni, mert ha a csaj 175 én meg 169 akkor egy kisit cikin néznénk ki attól függetlenül, hogy jól érezzük magunkat :)


Nyaralási időben, ha elutazunk valahova lehet ismerkedni, de nem hiszem, hogy többször találkoznánk az ott létnél.


Az utcán pedig ha megállítanék egy lányt azt meg nem tudom, hogy jó néven venné-e :)


Ezek ellen érvek, de tudnátok segíteni pozitív érvekkel is?

2011. ápr. 23. 11:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen szamóca tökéletesen igazad van csak nem tudom hol kellene próbálkoznom.
2011. ápr. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!