Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Elég. Bonyolult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elég. Bonyolult. [túl hosszú lett a kérdés. ]

Figyelt kérdés

Szóval. Eddig általános iskolában el voltam nyomva, sz*rt sem jelentettem a közösségnek, mert csak a cigiből és a piából állt ott az élet.

Most viszont gimibe mentem, és 3. napra 2 lány rám is tapadt... +1. Ezt ki is fejtem részletesen.

Szóval. Van egy lány. Ő nagyon szimpatikus, nagyon tetszik nekem, kívül-belül, és ő is hozzám. Írta is, hogy nagyon szexi vagyok, stb....

Azonban van vele egy bibi. Van barátja. Egy NAGYON NAGYON féltékeny barátja. Meg is tiltotta neki, hogy velem beszéljen, de a lány csak kiröhögte őt. Azt mondta nekem, hogyha nem lenne barátja, azonnal rám tapadna. Viszont elég régi a kapcsolatuk, szóval még biztos egy darabig tartani fog... Még valami ide. Már van egy barátnőm (nem iskolában ismertem meg), 2 éve együtt vagyunk, de egyre halványul a dolog... már nincs miről beszélnünk, alig találkozunk, és csak a "hogy vagy, mit csináltál ma?" témák maradtak... Ő a +1-ik lány, akiről beszéltem. Ő nagyon félénk, alig beszél, és még a kezemet is remegve fogja meg...


Az utolsó lány... ő az, akit évek óta kerestem. Ugyanaz az érdeklődésünk (kínai filozófiák, művészet, kultúra stb...), viszont hozzá kevésbé vonzódok. Nem érzem... azt a lángot, mint az első lánynál, vagy a barátnőmnél (eleinte... mert már nála sem érzem). Viszont a 2. lány is hasonló, csak ő kevésbé érdeklődik ezek iránt, nem teljesen adja át magát ezeknek a dolgoknak...


A 3. lány (akihez nem vonzódom) nem mondta el nekem, hogy tetszem neki. Ezt más lányoktól tudtam meg. tegnap este nekem áradozott... nos, rólam. Mondta, hogy mindig csak a fiú édes hangjára, gyönyörű szemeire és arcára tud gondolni. Én meg csak bólogattam, mert nem tudtam, mit kellene mondanom. elég kínos volt...


Nem azt mondom, hogy nem élvezem ezt a sok rajongást... de baj is származik belőle. Pl. a két újonnan megismert lány régebben nagyon jó barátnők voltak, most viszont ellenségeskednek, rajtam... ráadásul nem akarok bajt a lány és a barátja között, ahogy magam és a barátnőm között sem.


Ezért valamit kéne kitalálnom... nem azt mondom, hogy mondjátok meg helyettem, mit tegyek, csak szükségem lenne némi útbaigazításra, hogy merre kéne elindulnom...

Nekem az is elég, ha tudnátok mondani jó témákat, hogy ismét fellángoljon köztünk a dolog. Mert most csak ülünk a padon, néma csendben... és elég sz*r...


Elnézést, ha nagyon hosszúra sikeredett :S Előre is köszi az értelmes válaszokat!

15/F


2010. szept. 5. 12:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

ne higgyetek szemétnek. A mostani kapcsolatom csak vergődés... egyikünknek sem jó. Ő már egyszer félre is lépett, érdekes, akkor nem volt félénk...


De nem azt kérdezem, hogy hogyan csaljam meg vagy hasonló. Hanem mit tennétek a helyzetemben.

2010. szept. 5. 12:46
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyszer kjelented, hogy a barátnőd és közted lévő érzések már elhalványodtak, másszor azt, hogy de nem akarsz bajt közted és a barátnőd között... Persze ha a barátnőddel maradsz, akkor nem lesz semmi baj a másik két lány, és a lány és a féltékeny barátja között, de minden egyszerre valószínűleg nem fog menni. Szóval el kell döntened, hogy

1. a 2 másik lánytól függetlenül neked mennyire fontos a kapcsolatod?

-ha fontos, akkor inkább arra koncentrálj, hogy a barátnőddel több időt töltsetek el együtt.

-ha nem, akkor szakíts a barátnőddel, ezután

2. döntsd el, hogy melyik lány neked a fontos (ha szimpatikus személyiség is, és nem csak tetszik, akkor én az elsőt választanám, az nem fontos, hogy mindenben teljesen azonos legyen az érdeklődés, a másikból lehet ilyen alapon egy nagyon jó barát - persze ha befejezi az áradozást rólad), és beszéld meg vele nyíltan, hogy tetszetek egymásnak, stb., mennyire fontos ez neki, mit szeretnétek. Ha nem annyira fontos neki, hogy a barátjával való kapcsolatát veszélyeztesse/felbontsa, akkor nem igazán érdemes belekezdnei. Ez persze nem azt jelenti, hogy sose lesz semmi, de most...


Azt, hogy mit vársz a jelenlegi kapcsolatodtól, érdemes-e egyáltalán fenntartan (nem tudom ilyen kevés információból biztonságosan megítélni, de az a benyomásom, hgy nem), azt kell eldöntened legelőször.

2010. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a választ :)

Másodszor..jó kérdés... Leginkább az első lánnyal szeretném. De annyira ismerem, hogy tudom, nem hagyná el a barátját, és én nem is akarom, hogy elhagyja, még véletlenül sem. A család már kiskoromban szétbomlott a drága édes apukám miatt, és nem lennék különb, ha ugyanezt tenném most... szétbontanám mások életét, önzőmód.


Az is lehet, hogy várok, amíg az első lány lép valamerre a barátjával, mert nagyon az árok szélén lebegnek. Most épp randin van vele, meglátom, hogy hogy alakul a mai napja.

A barátnőm tudja jól, hogy válságos a helyzetünk. Az anyja nem engedi el velem, csak ha a házuk körül vagyunk. ami pedig egy belvárosi lakótelep... ami... nos, nem mondható túl romantikusnak.


A harmadik lány tudja, hogy nekem van barátnőm, pont ezért nem akar lépni. De azonnal, amint megtudná, akkor rögtön rám mászna. Az viszont nagyon fájna neki, ha az első lánnyal jönnék össze.

2010. szept. 5. 12:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Figyelj...ha érzésekről van szó, nem tudsz mindenkit megóvni a fájdalomtól. Mindig fáj valakinek, ez már csak ilyen. Ha a lehető legtapintatosabb vagy, kedves vagy, nem vagy elutasító, de világosan megmondod a másik lánynak, hogy mit szeretnél - akkor mindent megtettél, amit megtehettél. Azt nem mondtam, hogy 20 éves lány vagyok (lehet, hogy fiúk válaszát vártad), de meglep, hogy ennyire aggasztanak a lányok érzései. Szinte többet problémázol rajta, mint egy nő általában. Különben ez szimpatikus vonás, de nem tudod mindenki problémáját magadra venni.

Üdvözlettel, első válaszoló

2010. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nos, elsősorban lányok válaszára számítottam, lapvetően tapintatosabbak, és jobban értenek az ilyen problémákhoz :)


Ömm... lehet, hogy többet foglalkozok ezzel, mint egy lány, vagy mint egy nő, de mindig is próbáltam a legkevesebb fájdalmat okozni másoknak. Most is ezen agyalok. Lehet, hogy egyelőre, amíg más nem jut eszembe, marad minden úgy, ahogy van: a barátnőm csak élvezi, az első lány boldog (már amennyire) a barátjával, és az utolsó lányt nem aggasztja a dolog, hisz tudja, hogy van barátnőm. De ez sem épp a legjobb, mert a barátnőmmel nem tudunk mit csinálni. Egy tömegközlekedési csomópontnál lakik (Örs vezér tere, ha esetleg budapesti vagy), ahol még beszélgetni sem lehet normálisan. Mindenhonnan özönlenek az emberek, és nem lehet mit tenni, sétálni sem tudunk, ráadásul a lány anyja nem engedi el egyedül, ezért a randikra jött a húga is. Ez szerintem abszurd... És nagyon zavaró.

2010. szept. 5. 13:25
 6/18 A kérdező kommentje:

elírtam, bocsi.

alapvetően*

2010. szept. 5. 13:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond, elírva is értem. :)

Egyébként a pillangó utcai metrómegállónál lakom, úgyhogy tudom, milyen az Örs vezér tere. Tényleg nem valami jó. De ha várható, hogy a lány szakít a barátjával (az első lány, akit szeretnél), akkor az nagyon rosszul jönne ám ki, ha te csak ekkor szakítanál a barátnőddel. Ha mindketten szenvedtek egy kapcsolatban, miért vagytok együtt?

Egyébként szerintem lehet egyszerre több ember is kapcsolatban egymással, én elfogadom az ilyesmit, de ez csak akkor lehetséges, ha egyik érintettet sem zavarja. Nálatok ez biztos, hogy nem áll fenn, igaz? Mert néhány évvel idősebb vagyok nálatok, és ennyi idős koromban még én se így láttam.

2010. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nos, a megosztott figyelem már más dolog... erre is gondoltam, de biztos, hogy nem működne...

Igen, várható, hogy szakítani fognak. Az is várható, hogy mi is szakítani fogunk...

Az első lány most épp túrázik a barátjával, hogy megbeszéljék a dolgokat. De a lány szerint igénytelen, nem ad a külsejére, nagyon gyerekes és féltékeny, és csak azért marad vele, mert elég sok ideje együtt vannak (közel másfél év. Én tudom, hogy ez nem lehet indok arra, hogy egy kapcsolatban maradjon, amit nagyon nem akar, de nem hallgat rám. Szerintem meg van ijedve. Én, az én barátnőmmel két éve vagyok együtt, de mégsem alapozom erre a kapcsolatot).

2010. szept. 5. 13:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ez segít: mikor megszakítottam a megszokás által összetartott, 5 éves kapcsolatomat, piszkosul fájt. Ma már azt gondolom, bár előbb tettem volna. Később jobban is fájt, és addigra már sokat is szemvedtünk mindketten a kimerült kapcsolatban. De nem akarlak mindenáron erre biztatni több hozzászóláson keresztül, tiéd a döntés, én csak sok erőt kívánhatok hozzá. És csak gratulálni tudok, hogy ilyen rendes srác vagy.
2010. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm :)


Én is készülök kilépni a kapcsolatból. De nem szeretném elszalasztani, ha egyszer van egy biztos pont az életben. Mert mi garantálja, hogyha az első lánynak van barátja, és tetszek neki, akkor ha vele összejönnék, nem tetszene-e meg neki más?

2010. szept. 5. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!